sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Lay Hoon: „Drzwi dla Salvo są otwarte”

Mateusz Styś, 12.12.2015; 23:54

Amadeo Salvo

Meriton nie wyklucza powrotu Amadeo Salvo

Na ostatnim Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy klubu szczególnie ciepło przywitany został Amadeo Salvo. Sprowokowało to dziennikarzy do zapytania Lay Hoon o możliwy powrót byłego prezydenta. Jak się okazuje, nie jest to wcale wykluczone.

Na zgromadzeniu akcjonariusze klubu mieli możliwość wypowiedzenia się i zadawania pytań. Co ciekawe prawie każdy, kto zabrał głos, pytał właśnie o Salvo.

Jeżeli chodzi o Amadeo i jego odejście, to chciałabym wyjaśnić jedną rzecz – my nigdy nie zmuszaliśmy ani jego, ani Rufete do opuszczenia klubu. Amadeo podjął decyzję biorąc pod uwagę sprawy osobiste. Meriton oraz Peter zawsze uważali Salvo za kluczową postać i jednego z założycieli tego projektu. Szanujemy jego decyzję, ale też nigdy nie zamykamy przed nim drzwi. Potrzebujemy czasu i co ma być, to będzie. Mam z Amadeo bardzo dobry kontakt. Przynajmniej raz na dwa tygodnie rozmawiamy o sprawach klubu” – odpowiedziała prezydent Lay Hoon.

Z kolei sam zainteresowany, gdy został zapytany o tę sprawę przez dziennikarzy, odpowiedział:

Nie otrzymałem żadnej oferty powrotu, ale gdyby taka się pojawiła, musiałbym spokojnie się nad nią zastanowić. Gdy odchodziłem w lipcu powiedziałem, że nigdy nic nie wiadomo. Każdy ma swoje wartości, którymi się kieruje. Odchodziłem z Valencii sądząc, że to najlepsze rozwiązanie dla klubu”.

Salvo w ciepłych słowach wypowiadał się o zarządzie i stwierdził, że ten ma jego wsparcie, jednak w jednej z wypowiedzi dał wyraźnie do zrozumienia, że nie wszystko w klubie mu się podoba:

Praca Rufete i Ayali miała fundamentalne znaczenie dla tego projektu. Trudno o większych profesjonalistów z takim oddaniem. Jeżeli chodzi o kwestie sportowe, to zostało popełnione kilka błędów, ale myślę, że ten aspekt się wkrótce poprawi”.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte | Las Provincias skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Y4R013.12.2015; 13:14
Coś czuję, że zarząd zrozumiał, że był dymany przez Mendesa i Nuńka. Wystarczyło zwolnić Nuno, zaś Mendes ma układy z Limem a nie z Lay Hoon... i bardzo dobrze. Nie chciałbym aby to Lim rządził klubem. Gdyż Lay Hoon musi się starać właśnie przed swoim pracodawcą.

Niestety, ale najgorszą rzeczą jaka może być dla rozwoju firm to są układy personalne.

Rozumiem Mendes posiada karty piłkarzy, ma układy, ale "jego transfery" wcale nie są tanie dla Valencii. Przykład Rodrigo Moreno czy niedoszłego jakiegoś Rodrigo Caio.

Na koniec marzy mi się powrót Ayali i Rufete. Ludzie odpowiedzialni za transfery Otamendiego czy De Paula - jak się okazuje, transfery jedne z lepszych ostatnich lat.

Wie ktoś może kto jest pomysłodawcą i decydentem zakupu Mustafiego?
2. LimaK13.12.2015; 14:25
Mam nadzieję, że zarząd faktycznie przejrzał na oczy ;)