sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Neville: „Chcę wygrywać”

Bartłomiej Płonka, 08.12.2015; 19:04

Konferencja przed meczem z Lyonem

Gary Neville w środę zadebiutuje przed Mestalla w starciu przeciwko Olympique Lyon. Dzień wcześniej szkoleniowiec wziął udział w konferencji prasowej.

„Jestem tutaj, aby wygrywać, to moje aspiracje. Mamy taki cel na każdy mecz” — rozpoczął nowy trener. „Przed środowym wieczorem wiemy, że nie wszystko jest w naszych rękach, ale musimy skupić się na swoim pojedynku. Nie mamy wpływu na to, co zrobi Zenit. Ja na razie jestem spokojny w swojej pracy. W ciągu 48 godzin nie da się zaszczepić w drużynie wszystkiego, co bym chciał. Staramy się działać w miarę możliwości” — kontynuował.

Wracając do spotkania z Barceloną, Gary przyznał, że był zadowolony z postawy zespołu. „To, co działo się w sobotę bardzo mi się podobało. Mieliśmy momenty, gdzie pokazywaliśmy dużą jakość, a piłkarze wykonali ciężką pracę. Pomimo, iż Suarez strzelił nam gola, to nas nie załamało i się podnieśliśmy. Jak zagramy z Lyonem? Możemy grać zarówno posiadając więcej piłkę, jak i z kontrataku”.

Zapytany o to, czy był zaskoczony entuzjastycznym przyjęciem podczas otwartego treningu, Gary odparł, iż był pod niemałym wrażeniem. „Otwarta sesja dla kibiców była niesamowita. Uważam, że było to fantastyczne wyjść na trening i zobaczyć tylu kibiców. Chcemy by byli blisko nas i nas wspierali. Naszym celem jest zakończenie sezonu w pierwszej czwórce i awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów”.

Na koniec trener pytany było o powroty kontuzjowanych graczy, Mustafiego oraz Negredo, którzy znaleźli się w kadrze na spotkanie z Olympique. „To dobrze, że powoli wraca do nas większość piłkarzy. Mustafi jest jedną z opcji na jutro. Jeśli chodzi o Negredo wciąż musimy być ostrożni. Pamiętajmy, że jest tuż po kłopotach zdrowotnych i dwóch miesiącach bez gry”.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.