sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nuno: „Klub jest w dobrych rękach”

Karol Kotlarz, 02.12.2015; 13:50

Konferencja prasowa Portugalczyka

Były szkoleniowiec Valencii, Nuno Espírito Santo udzielił wypowiedzi na pożegnalnej konferencji prasowej. Portugalski trener podziękował wszystkim za dni spędzone w klubie.

Dobry wieczór wszystkim, dziękuję za obecność. Jak powiedziałem w niedzielę, myślę że jest teraz pora na podanie powodów i powiedzenie \'do widzenia\' tej wspaniałej instytucji w sposób na jaki zasługuje.

W pierwszej kolejności dziękuję sztabowi trenerskiemu, który towarzyszył mi przez cały czas, dziękuję za przyjaźń i pomoc, dziękuję pracownikom klubu za wsparcie i współpracę. Dziękuję pani prezydent Lay Hoon i panu Kim Koh za zaufanie. Dziękuję fanom za wsparcie, kiedy uznali to za godne i za ich wymagania każdego dnia kiedy uznawali, że zespół nie pracuje właściwie, ponieważ jestem lub byłem tego powodem.

Na koniec dziękuję Peterowi Limowi, który dał mi tą możliwość prowadzenia Valencii przez ponad 500 dni. Był, jest i będzie moim przyjacielem. Całe życie będę mu wdzięczny i uważam, że Valencia powinna być wdzięczna Peterowi Limowi i Lay Hoon, ponieważ klub jest w dobrych rękach, a projekt pozostanie mocny zarówno teraz, jak i w przyszłości.

To nie jest kwestia pożegnania, ale do zobaczenia niebawem. Myślę, że przez cały ten czas starałem się być bardzo serdeczny. Nie żywię urazy i nadal będę śledził postępy Valencii, życzę jak najlepiej zawodnikom i przyszłemu trenerowi. Amunt Valencia!

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. siarka00702.12.2015; 13:59
siarka007Znaczy się w rękach zaprzyjaźnionych z Limem braci Neville, od których w zeszłym roku kupił Salford City? Valencianismo i piłkarze marzyli o tym, żeby przyjaźń na linii Lim-Mendes-trener została podtrzymana - w końcu w jej imię grali w ostatnich tygodniach tak znakomicie.

Po raz pierwszy jestem szczerze zaniepokojony przyszłością tego projektu.
2. facundo02.12.2015; 14:11
facundoŁaskawie proszę: niech ktos mu wręczy wilczy bilet!

Wiedzialem, ze kompletnie postradal zmysly, ale to co wygaduje przerasta mnie.

"Dziękuję pani prezydent Lay Hoon i panu Kim Koh za zaufanie"

Ale to brzmi. Oh ah...
3. Vicente7302.12.2015; 14:30
Vicente73„To nie jest kwestia pożegnania, ale do zobaczenia niebawem"...

NIEEEEEEE, Nuno!!!!!! Nie wracaj do klubu pod żadną postacią, pls!!!