sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

W wywiadzie dla niemieckiej stacji telewizyjnej "Premiere", Timo Hildebrand ujawnił, iż nie jest kumplem Santiago Cañizaresa.

Hildebrand powiedział, że "Cañizares i ja nie przyjaźnimy się. Rzadko też rozmawiamy ze sobą w szatni" - ujawnił mediom rąbek tajemnicy wzajemnej współpracy. "Kolegami jesteśmy przede wszystkim na treningach. Poza nimi czujemy się raczej konkurentami o grę w pierwszym składzie drużyny" - dodał.

Ponadto Timo tłumaczył: "Jeśli Santiago przychodzi mnie o coś zapytać, to mu najnormalniej w świecie odpowiadam. Nie mamy natomiast ze sobą jakiś wspólnych tematów do rozmów."

Jeśli chodzi o grę, Niemiec zaznaczył, iż "kiedy staję w bramce, myślę o udanym występie i o dobrze wykonanej przeze mnie pracy. Nie mam sobie nic do zarzucenia. Przy tym, uważam, że coraz lepiej dopasowuję się do zespołu, choć nie jest łatwo"

Kategoria: Ogólne | marca.com skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. Mistic28.11.2007; 16:12
Misticdosc dziwna wypowiedz no ale coz .
mam nadzieje ze to w jakis sposob (nie mam pojecia jaki) zmotywuje Canete i ten nie bedzie popelnial juz takich bledow jak m. in. z Racingiem .
2. Marzyciel28.11.2007; 17:38
MarzycielMoim też nie jest i co z tego?! Wszyscy mają się lubić? JEśli tylko nie ma to wpływu na gre to niech się nawet nożami w szatni dźgają...
3. Darlene28.11.2007; 19:12
Darlenedziwne by bylo gdyby juz byli przyjaciolmi Timo mowi ze nie maja wspolnych tematow do rozmow ;p
ciekawe czy wogole potrafilby z nim porozmawiac
4. Marchewa28.11.2007; 19:39
Marchewa@ Darlene: Był wywiad po przyjściu Timo, że nie potrafi hiszpańskiego, ale po angielsku się z Santim dogaduje. Minęło już od tamtej pory sporo czasu, więc Hilde na pewno się podszkolił. ;)
5. kryszakson9928.11.2007; 20:41
kryszakson99Nie przesadzajcie :D wiecie jacy są dziennikarze... wątpię, że tytułowe słowa zostały wypowiedziane z ust Timo... Hildebrand powiedział tylko i wyłącznie, że poza boiskiem nie spędza czasu z Canizaresem :)nic więcej ;)