sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Neville: „Wszyscy kibice chcą być trenerami”

Łukasz Piekarski, 31.10.2015; 00:14

Asystent trenera o swojej aklimatyzacji w Hiszpanii

Phil Neville stopniowo poznaje zespół oraz całe jego otoczenie, w tym również kibiców klubu, którzy są według wielu opinii jednymi z najbardziej wymagających w kraju, a może również i na świecie.

W wywiadzie dla SkySports były gracz Manchesteru United, w którym występował przez 10 lat, stwierdził, jak bardzo jest zaskoczony tym, jak wiele osób w mieście lubi rozmawiać o futbolu: „Jedną z rzeczy jaką nauczyłem się w tych pierwszych miesiącach na Mestalla jest to, że wszyscy fani chcą być trenerami, każdy ma swój pomysł na taktykę. Gdy Nuno został wygwizdany już na samym początku sezonu, nie mogłem uwierzyć, że to możliwe, lecz on jednak wyjaśnił mi, że jest to coś normalnego.”

Neville jest przekonany, że zespół zmierza w dobrym kierunku: "Myślę, że w tej chwili są osoby zadowolone z tego, co widzą w zespole, wsparcie dla nas jest niezbędne. Czuje, że młodzi gracze zaczynają się poprawiać. Wygraliśmy cztery z pięciu ostatnich meczów i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, gdzie jesteśmy teraz. "

Kategoria: Wywiady | SD skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. tmk_8831.10.2015; 09:12
dziwnie wygląda treść tego newsa, chodzi o formę techniczną, a i zwróć autorze uwagę na interpunkcję ;)
2. fischerVCF31.10.2015; 11:29
fischerVCFTak samo, jak na Mestalla wszyscy chcą być trenerami, tak tutaj każdy chce być redaktorem, a jak przychodzi do naboru do redakcji, to zgłoszeń nie ma...

3. Joaquin31.10.2015; 15:16
JoaquinWedług mnie, jeśli ktoś bardzo chce się przyczepić, to przyczepi się nawet do najmniejszej pomyłki. :)