sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Vezo, De Paul i Negredo wrócą do łask?

Bartłomiej Płonka, 29.10.2015; 23:52

Mecz z Levante szansą

Rúben Vezo, Rodrigo De Paul i Álvaro Negredo od trzech spotkań są regularnie pomijani przez Nuno przy ustalaniu kadry meczowej. Bardzo możliwe jednak, że cała trójka wróci do łask portugalskiego trenera i otrzyma szansę w sobotnich derbach z Levante.

Największą szansę na występ wydaje się mieć Rúben Vezo, który mógłby być partnerem Aderllana Santosa w środku obrony. Kontuzjowany wciąż pozostaje Aymen Abdennour, a Shkodran Mustafi będzie musiał pauzować za piątą żółtą kartkę. Vezo ostatni swój pojedynek rozegrał przed przerwą na reprezentacje, kiedy Valencia uległa na wyjeździe Athletic 1:3. Od tego czasu 21-latek nie pojawiał się w kadrze meczowej.

Niewykluczone, że Nuno postanowi powołać również Rodrigo De Paula i/lub Álvaro Negredo. Obecność przynajmniej jednego z tych piłkarzy może być konieczna wobec ostatniej kontuzji Rodrigo Moreno oraz drobniejszych kłopotów zdrowotnych Sofiane Feghouliego. Obaj piłkarze swoje ostatnie spotkanie rozegrali również na San Mames — Negredo wówczas wystąpił w podstawowym składzie, z kolei De Paul pojawił się na nim wchodząc z ławki.

Właśnie w przypadku De Paula i Negredo coraz częściej przejawiają się plotki transferowe, pomimo, iż obaj ponoć chcieliby kontynuować swoją karierę w Valencii. Sytuacji utalentowanego Argentyńczyka przygląda się zarówno Villarreal, jak i AC Milan, tymczasem w przypadku Bestii coraz głośniej jest o tym, kto mógłby go zastąpić, a najnowszym kandydatem jest Pierre-Michel Lasogga z Hamburgera SV.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. Y4R030.10.2015; 02:16
Jeśli odejdzie Feg albo De Paul to cały zarząd Valencii jest u mnie skreślony. Feghouli jest naszym najlepszym piłkarzem od ofensywy, tym bardziej że ostatnio się rozstrzelał.

Znów De Paul ma mega potencjał i jak widać zrobił wielki postęp od momentu debiutu i słynnej czerwonej karki. Potrafi zaskoczyć kombinacyjną grą i nie boi się uderzyć z dystansu.

Feghouli, De Paul, Gomes, Gaya, Cancelo - oni potrafią zrobić różnicę i mnie zaskoczyć ciekawym zagraniem czy dryblingiem... są nie do ruszenia!


Negredo chcą się pozbyć bo nie strzela, coś czuję że to on będzie biednym kozłem ofiarnym, a nie Nuno.

De Paul był kupiony jeszcze za czasów Salvo czyli jest obecnie niezbyt poważnie traktowany. On i Otamendi to świetne decyzje za tamtych czasów. Przypomniały mi trochę tych dawnych Argentyńczyków do których Valencia miała nosa czyli Killy Gonzalez oraz Ayala.

Ciekawi tylko brak powołań Vezo, gdyż akurat Mendesowi zależy aby on grał - no chyba że nie jest jego agentem?
2. los ches30.10.2015; 13:04
los chesTylu ciekawych zawodników w kadrze, a gra od początku sezonu taka słaba.
3. hubson9130.10.2015; 13:10
A może Nuno w końcu wypadnie z tych łask?
4. pedro930.10.2015; 13:22
Dawne czasy minęły bezpowrotnie, teraz mamy rządy Lima i Mendesa, którzy namaścili miernotę trenerską jaką jest Nuno. Nuno jest nietykalny, żeby usprawiedliwić słabe wyniki gotowy jest pozbyć się połowy drużyny. Na razie kozłami ofiarnymi są Negredo, de Paul i częściowo Vezo. W przypadku tego ostatniego może to trochę dziwić, gdyż jego agentem jest Mendes, ale Nuno stał się nieprzewidywalny i trudno znaleźć logikę i konsekwencję w jego postępowaniu od kiedy VCF cienko przędzie. Widać natomiast u niego ogromną żądzę władzy połączoną z arogancją. Pozbył się Salvo i Rufete, którzy stali mu na drodze, przejął kompetencje dyrektora sportowego i jeszcze mu mało.
To klasyczna menda jakich mało, niestety cieszy się bezgranicznym zaufaniem Lima, który jest ślepy i głuchy na opinie spoza świty swojego dworu. Moim zdaniem nie wróży to niczego dobrego na najbliższą przyszłość.
Wracając do głównego wątku, Negredo i de Paul nie wrócą do łask, bo znowu nie zostali powołani do kadry meczowej. Swoją drogą jest to smutne patrząc na przebieg ich kariery w VCF. Na podobnej równi pochyłej są np.niezastąpiony w ubiegłym sezonie Barragan oraz Orban.
5. idol31.10.2015; 20:01
idolniestety ale pedro ma 100 % rację