sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Fuego: „Musimy wygrać derby”

Bartłomiej Płonka, 29.10.2015; 23:42

Zapowiedzi pomocnika

Z nienajlepszej dyspozycji walenckiego zespołu zdają sobie sprawę sami piłkarze. W jednym z wywiadów Javi Fuego zapewnił, że drużyna pracuje z całych sił nad poprawą formy i w sobotnich derbach da z siebie wszystko, by wygrać.

Sytuacja w tabeli, jak na razie, nie jest najciekawsza, jednakże zdaniem Fuego nie należy się poddawać i rezygnować z walki o TOP4. „Jest zbyt wcześnie, by myśleć aż tak pesymistycznie i rezygnować z walki o Ligę Mistrzów. Będziemy pracowali, by wrócić do czołówki. Każdego dnia chcemy się poprawiać”.

Następnie gracz wypowiadał się o najbliższym spotkaniu z Levante. „Musimy wygrać. Jesteśmy w trudnej chwili, ale damy z siebie sto procent. Nasza głowa powinna być wyczyszczona i nie możemy pamiętać o tym, co było. Wszyscy jesteśmy na jednym pokładzie i zrobimy wszystko dla Valencii, by ta szła do przodu”.

Na koniec piłkarz został poproszony o to, by odnieść się do sytuacji Álvaro Negredo, który od trzech spotkań jest regularnie pomijany przy ustalaniu kadry meczowej. „W piłce nożnej są wzloty i upadki, a Álvaro jest już weteranem futbolu. Zachowuje spokój, jest to decyzja trenera. Mam nadzieję, że będzie mógł nam jeszcze pomóc”.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.