sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nabór do redakcji VCF.pl przedłużony

Redakcja, 26.10.2015; 19:39

Czekamy właśnie na ciebie

Chcesz wspomóc swoją ulubioną stronę? Wiesz jak usprawnić życie redakcji? A może po prostu drzemią w Tobie pokłady nagromadzonej energii? Jeśli tylko chcesz, już teraz możesz zgłosić się po ciepłą posadę Redaktora VCF.pl!

Jak informowaliśmy ostatnio, otwarty został nabór do redakcyjnych szeregów. Z powodu braku zgłoszeń oraz odejścia kilku redaktorów, zdecydowaliśmy się przedłużyć okres trwania naboru o kolejny tydzień. Liczymy bowiem, że wciąż ukrywają się wśród Was osoby, które chciałyby wspomóc naszą stronę swoimi chęciami, czasem i klawiaturą!

Przypominamy również, że nie musicie bać się zgłaszać — wiemy, że każdy zasługuje na szansę i możliwość zaprezentowania próbki swoich możliwości. Tym razem ułatwiamy Wam też kontakt z nami, gdyż przyjmować będziemy nie tylko maile (te nadsyłajcie na adres admin@vcf.pl.), ale także wiadomości za pośrednictwem Facebook’a, które możecie wysyłać na nasz Fanpage.

Pamiętajcie, najważniejsze są chęci! Jeśli dysponujecie takimi i odrobiną czasu — zapraszamy gorąco do spróbowania swoich sił. I niech moc będzie z Wami!

Kategoria: Komentarze redakcji | własne skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.