sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Czasem musisz cierpieć dla wygranej”

Krystian Porębski, 22.10.2015; 13:19

Pomeczowe wypowiedzi

Valencia może nie gra ostatnio w najlepszym stylu, ale wreszcie zaczęła punktować. Co do powiedzenia mieli zawodnicy i trener w starciu z Gent?

Gaya

Męczyliśmy się bardzo, ale myślę, że w pierwszej połowie wykonaliśmy świetną robotę. Musimy skupić się na pozytywnych stronach: drużyna dała z siebie wszystko i zareagowała na straconą bramkę. To ważne trzy punkty. Wiedzieliśmy, że to trudny rywal, to normalne, że w trakcie meczu można mieć gorsze momenty, ale musimy nad tym popracować. Teraz trzeba skupić się na mecz z Atletico — nie możemy odpuścić La Liga. Staram się poprawiać każdego dnia. Mam dużo pracy przed sobą, do której jestem zdeterminowany. Wiemy, że te rozgrywki są bardzo wymagające.

Cancelo

Jestem szczęśliwy z tego co osiągnęła drużyna: mamy trzy punkty, to jest najważniejsze. Musimy wychodzić na boisko i wygrywać każdy możliwy mecz. Jestem tu żeby pomóc drużynie swoją pracą i swoją grą. Każdy mecz jest ważny, a na dzisiejszą wygraną sobie zasłużyliśmy. W Lidze Mistrzów każdy przeciwnik jest trudny. Jesteśmy tu aby wykonać swoją pracę i wygrywać każdy mecz. Czasem musisz cierpieć dla wygranej, są rzeczy, które musimy poprawić.

Nuno

Wiedzieliśmy, że nasi zawodnicy tak zagrają, byli dobrze przygotowani. Chciałbym pogratulować im za ciężką pracę. To dobry wynik, który stawia nas w równie dobrej pozycji, ale jeszcze wiele punktów można zdobyć. Kolejny mecz może się okazać kluczowy. Pierwsza połowa była dobra, zespół czuł się komfortowo, grał na luzie. Szkoda jedynie niewykorzystanych sytuacji z początku meczu, ale to przyjdzie z czasem. Teraz mamy ważną serię gier, w której musimy powtarzać te wyniki.

Drużyna, piłkarze czują się dobrze, ale teraz musimy odpocząć, bo kolejny mecz już w niedzielę. To co jest ważne, to rozwój gry, która była płynna, zorientowaliśmy się w jaki sposób możemy zaszkodzić Gent. Mamy wiele pracy zaplanowanej, przeprowadzimy szczegółowe analizy dystansu pokonanego przez poszczególnych zawodników, w meczach i na treningach. Będziemy oszczędzać zawodników za pomocą rotacji i myślimy, że to jest ważne w każdym meczu. Nadal uważam, że drużyna ma znacznie większy potencjał, możemy być o wiele lepsi. Mestalla pokazała dzisiaj, że razem jesteśmy mocniejsi.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. arrr22.10.2015; 18:08
arrrNiepotrzebnie Nuno afiszuje się rotacją i analizą dystansu, który przebiegli Nietoperze... zakładałem, że On przed każdym meczem myśli o tych sprawach i wykorzystuje dane statystyczne przy wszystkich aspektach sportowych.
A tu okazuje się, że wyjątkowo teraz zaufamy "nowoczesnym" rozwiązaniom.
A tak na poważnie - widać, że ziemia pali się pod nogami, skoro mówi o sprawach oczywistych.
2. Vicente7323.10.2015; 11:03
Vicente73My cierpimy od początku sezonu, Panie Gaya...
3. Vicente7323.10.2015; 11:05
Vicente73Sorry, Panie Gaya... To Pan Cancelo powiedział. ;)