sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nuno: „Kierujemy się dobrem drużyny”

Bartłomiej Płonka, 19.10.2015; 23:29

Trener o meczu z Gent i wyborach personalnych

Negredo, De Paul i Vezo drugi raz z rzędu nie zostali powołani przez Nuno. Portugalczyk odniósł się do kadrowych wyrobów i samego spotkania z Gent na konferencji prasowej.

Już w sobotę Nuno nie znalazł miejsca w kadrze dla Álvaro Negredo, Rodrigo De Paula i Rúbena Vezo. Cała trójka nie została również powołana na spotkanie z Gent, jednak trener zapewnił, że każde jego działanie jest wykonywane wyłącznie z korzyścią dla zespołu. „Każda podjęta przez nas decyzja jest przemyślana. Zawsze kierujemy się względami sportowymi i dobrem drużyny. Sezon jest długi i wymagający, a my ufamy każdemu zawodnikowi z naszej kadry. Wiemy, że wszyscy są wartościowi”.

Odnosząc się do rywala, Nuno zapewnił, że nie będzie lekceważyć przeciwka, chociaż na papierze Belgowie wyglądają na znacznie słabszy zespół. „Nigdy nie lekceważymy rywala, zawsze szanujemy tego, z kim się mierzymy. Gent to bardzo dobra drużyna, ich praca zespołowa jest na odpowiednim poziomie”.

„To będzie inny mecz niż ten z Malagą. Jesteśmy dobrze przygotowani. Nie czujemy strachu, ale, jak mówiłem, szanujemy rywala. Będziemy chcieli ciągle poprawiać nasz poziom gry, kontrolować mecz i być skuteczniejszym. Dwumecz z Gent będzie kluczowy w kontekście awansu” — zakończył.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. nanek1920.10.2015; 09:03
A to dobre :D:D:D
2. qqsPL20.10.2015; 11:28
qqsPLDla dobra drużyny odejdź dobrowolnie z klubu.
3. pedro920.10.2015; 15:42
"ufamy każdemu zawodnikowi z naszej kadry" - w ubiegłym sezonie taki przekaz trafiał do piłkarzy, ale w tym już chyba nie. To jest jeden z problemów drużyny. Jeszcze większym zgryzem jest mniejsze zaufanie (lub brak) piłkarzy to Niunia.
4. lukasz20.10.2015; 16:29
Jest OK