sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Feghouli: „Chcę przedłużyć kontrakt”

Bartłomiej Płonka, 19.10.2015; 22:05

Deklaracja Algierczyka

Sofiane Feghouli pojawił się na konferencji prasowej przed spotkaniem z Gent. Uwagę dziennikarzy i kibiców najbardziej wzbudziły jednak słowa Algierczyka odnośnie jego pozostania w Valencii, bowiem skrzydłowy dał do zrozumienia, że kontrakt niebawem powinien zostać przedłużony.

„Chcę odnowić swoją umowę” — powiedział Algierczyk. Soso obecnie jest jedynym zawodnikiem w kadrze, którego kontrakt wygasa wraz z końcem obecnego sezonu. „Czuje się świetnie w Valencii. Klub prowadzi rozmowy z moim agentem i na pewno wkrótce dojdą do porozumienia” — dodał po chwili.

Potem Feghouli odnosił się już tylko do wtorkowego meczu przeciwko Gent. Zdaniem skrzydłowego pojedynek z Belgami nie będzie prosty, z czego zdają sobie sprawę piłkarze Valencii. „To będzie trudne starcie. Mamy do rywala pełen szacunek, znaleźli się w Lidze Mistrzów, co oznacza, że na niego zasługują”.

„Zespół czuje się dobrze, po ostatnim zwycięstwie z Málagą. Musimy kontynuować dobrą formę i częściej wygrywać w takim stosunku. Chcemy potwierdzić naszą poprawę, mam nadzieję, ze uda się to z pomocą publiczności” — uzupełnił.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. LimaK20.10.2015; 18:03
Mam nadzieję, że już wkrótce przedłuży kontrakt.
Valencia nie może stracić swojego najlepszego skrzydłowego.
Ponoć Roma się nim interesuje.
2. 19Piter9720.10.2015; 19:04
19Piter97LimaK
PSG,Chelsea,Barcelona itp... ;d
Teraz oczekuję tylko news'a w ciągu najbliższych dni pod tytułem "FEGHOULI 2020" :D!
Amunt Soso!,AmuntValencia!!!