sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Gayà: „Chcemy przerwać złą passę”

Bartłomiej Płonka, 13.10.2015; 16:36

Zapowiedzi obrońcy

Piłkarze Valencii najwyraźniej zdają sobie sprawę, że ich styl gry i wyniki pozostawiają wiele do życzenia. Tym razem na konferencji prasowej o sytuacji drużyny opowiadał José Gayà.

Na wstępie lewy obrońca przyznał, iż Valencia nie spisuje się dobrze, jednakże piłkarze zrobią wszystko, by powrócić na odpowiednie tory już w sobotnim spotkaniu. „Jesteśmy na początku ligi i można przerwać niekorzystną passę, odmienić grę. Tym, na czym się skupiamy, jest mecz z Málagą, gdzie chcemy wygrać i zrobimy wszystko, by tak się stało”.

Według 20-latka wpływ na słaby start w La Liga mogły mieć pojedynki w eliminacjach Ligi Mistrzów przeciwko Monaco. „Prawdą jest, że w sparingach i okresie przygotowawczym zespół myślał tylko o rywalizacji z Monaco. W przyszłym sezonie ponownie mamy znaleźć się w Lidze Mistrzów i musimy być w najlepszej czwórce”

Następnie, odnosząc się do osoby trenera, Gayà zapewnił, że Nuno ponownie jest w stanie poprowadzić Valencię do Champions League, a piłkarze nadal mają do niego zaufanie. „Wszyscy jesteśmy z trenerem. To będzie wyglądać lepiej, wiemy, że możemy znów awansować do Ligi Mistrzów. W szatni myślimy tylko o treningu i ciężkiej pracy, by się poprawić i zmienić wyniki”.

Na końcu wypowiedzi, po awansie Hiszpanii na Euro2016 José został zapytany o ewentualne powołanie jego osoby na imprezę we Francji, jednak nie chciał specjalnie rozwijać tematu. „To byłoby marzenie, gdybym znalazł się w kadrze na Mistrzostwa, ale nie myślę o tym. Wiem, że moja reprezentacja to ta U21 i skupiam się na jej meczach”.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.