VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Soler: "Chcemy zdobyć Mistrzostwo."

marcin90, 16.04.2007; 17:38
Zwycięstwo Valencii w spotkaniu z Sevillą jest bardzo ważne, ponieważ pozwoliło Nietoperzom przybliżyć się do Realu i naszego wczorajszego rywala, a także dzięki trzem punktom zdobytym na Estadio Mestalla zawodnicy Blanquinegros w dalszym ciągu liczą się w walce o zwycięstwo w La Liga. Po wczorajszym meczu wręcz zachwycony był prezydent naszej drużyny- Juan Soler.

Po wygranej w spotkaniu z Sevillą, Soler tryskał optymizmem i powiedział, że wierzy w zdobycie mistrzostwa kraju przez Nietoperzy. "Do lidera- FC Barcelony mamy zaledwie 6 punktów straty, podczas gdy do zdobycia są w dalszym ciągu 24. Z Sevillą zagraliśmy naprawdę dobre spotkanie. Na pochwałę zasługują także nasi rywale, którzy pokazali, że są światowej klasy ekipą. Należy im się jeszcze większy szacunek, ponieważ rywalizują także w Pucharze Króla oraz Pucharze UEFA. Przed nami natomiast teraz spotkanie z Realem Madryt. To mecz, na który czekają wszyscy i zrobimy wszystko, by odnieść zwycięstwo, które miejmy nadzieję przybliży nas do upragnionego końcowego triumfu."- powiedział prezydent Nietoperzy

Kategoria: Ogólne | Levante skomentuj Skomentuj (6)

KOMENTARZE

1. Desultory16.04.2007; 18:01
Zaiste, to była piękna niedziela: VALENCIA CF - Sevilla 2-0
START GNIEZNO - Wybrzeże Gdańsk 47-43.
Meczu nie widziałem, ale forma strzelecka Davida cieszy. Nareszcie. Strata sześciu punktów do odrobienia, więc podzielam optymizm Szefa. Ale z Realem trzeba wygrac. Morale i zapał do walki będzie ogromny. I marzy mi się hattrik Morientesa.
Ps. Czy Mr. Pedro żyje? Bo jakoś nie zauważyłem Jego błyskotliwych komentarzy.
Desultory=ex-Emulgator.
2. Ulesław16.04.2007; 20:56
UlesławMr Pedro zapewne żyje, aczkolwiek zespołowi wiedzie się teraz całkiem przyzwoicie, Quique za bardzo nie ma za co krytykować, nawet Carboni nie bruździ tak bardzo w ostatnich dniach, więc Pedro nie mając co krytykować, czeka i wyszukuje kolejnych teorii spiskowych ;)
Ale zarejestrowany jest.
3. staste7717.04.2007; 10:54
staste77Ja cenię sobie Pedro. Często wyszukuje ciekawe informacje na temat VCF. Zawsze jest na bieżąco. Widać, że pasjonuje się tą drużyną.
A że ma krytyczne opinie - zawsze potrzebne są osoby, które patrzą krytycznie na sprawę (ale nie w pojęciu Smerfa marudy). Czasami oczywiście przesadza, ale czasami ma dużo racji. Jeśli wszyscy mielibyśmy te same poglądy, zagłaskalibyśmy się na śmierć. Byłoby b. nudno.
4. staste7717.04.2007; 13:28
staste77Całe szczęście z Barcą mamy lepszy bilans, więc wystarczy zrównać się z nią punktami. Będzie to b. trudne, ale nie niemożliwe.
5. Gajos17.04.2007; 15:57
GajosTeraz kolej na Real M :)
6. BartekVCF18.04.2007; 16:20
BartekVCFValencia mistrzem!