sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Santos: „Będę ciężko pracować”

Bartłomiej Płonka, 05.09.2015; 22:02

Kilka słów od Brazylijczyka

Nowy defensor Valencii, Aderllan Santos został oficjalnie zaprezentowany i w kilku słowach wypowiedział się na temat klubu i własnej osoby. Brazylijczyk zapewnił, że w nowym zespole zamierza pracować z całych sił.

Na początku swoje zadowolenie z transferu Santosa wyraził Kim Koh. „Jesteśmy szczęśliwi, że Aderllan dołączy do nas. Na pewno da z siebie wszystko i pomoże zespołowi”.

Kiedy do głosu doszedł Brazylijczyk od razu przyznał, że jest pod wrażeniem przenosin na Estadio Mestalla. Obrońca zapewnił, że teraz będzie chciał się odwdzięczyć. „Adaptacja tutaj przebiega bardzo dobrze. Moim marzeniem zawsze była gra w jednym z największych klubów na świecie. Rozmawiałem z trenerem i powiedział mi, że jest zadowolony z mojego transferu, za co bardzo dziękuję”.

Uzupełniając swoją wypowiedź Santos dodał, że będzie chciał wraz z Valencią osiągać najwyższe cele. „Będę ciężko pracować każdego dnia. Jestem gotowy od momentu, w którym podpisałem umowę. Zawsze, kiedy gram daję z siebie wszystko przez 90 minut. Chcę wygrywać z Valencią i zdobywać tytuły, na które ten klub zasługuje”.

Kategoria: Wywiady | ValenciaCF.com skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. LimaK06.09.2015; 01:01
Valencia już dawno nie zdobyła jakiegokolwiek tytułu. Miło byłoby to zmienić w niedalekiej przyszłości a najlepiej już w tym sezonie ;) Ten klub zasługuje na to :)
2. krzysiek566506.09.2015; 21:48
krzysiek5665Mam przeczucie, że Santos będzie się spisywał świetnie