Wypożyczeni — raport

Karol Kotlarz, 25.08.2015; 12:17

Co słychać u cedidos?

Trzech z czterech zawodników Valencii wypożyczonych do innych zespołów pojawiło się na boisku w miniony weekend. W pierwszym występie dla Granady czerwoną kartkę ujrzał Salva Ruiz. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Obrońcy

Salva Ruiz (Granada) — młody obrońca nie będzie dobrze wspominał spotkania z Eibar, bowiem w drugiej połowie został wyrzucony z boiska za brutalny faul na zawodniku gości. Grająca w osłabieniu Granada uległa Eibar 1:3.

Pomocnicy

Fede Cartabia (Deportivo La Coruña) — spotkanie z Realem Sociedad Argentyńczyk rozpoczął na ławce rezerwowych, by pojawić się na murawie w 74 minucie. Fede był aktywny w ofensywie, lecz nie zdołał wpłynąć na końcowy rezultat. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Robert Ibáñez (Granada) — poprawny występ Hiszpana w starciu z Eibar. Wypożyczony z Valencii pomocnik był bardzo aktywnym zawodnikiem, oddał kilka groźnych strzałów na bramkę gości. W 73. minucie został zmieniony przez Mendeza. Spotkanie zakończyło się porażką Granady 1:3.

Napastnicy

Vinícius Araújo (Cruzeiro) — mecz z Corinthians brazylijski napastnik spędził na ławce rezerwowych. Koledzy Araújo ulegli rywalom 0:3.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)