VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Rüdiger dołącza do grona zainteresowań

Bartłomiej Płonka, 27.06.2015; 12:30

Poszukiwania obrońcy trwają

Na dobre rozpoczęły się poszukiwania kandydatów do zastąpienia Nicolása Otamendiego. W sobotę kolejna informacja, jaka pojawiła się mediach mówi o zainteresowaniu Valencii osobą Antonio Rüdigera.

Hiszpańskie media twierdzą, że Valencia wyraziła już wstępne zainteresowanie osobami Ezequiela Garaya oraz Nicolasa N`Koulou. Do grona kandydatów podobno dołączył także Niemiec, Antonio Rüdiger występujący obecnie w VfB Stuttgart. Zawodnik jest kolegą z reprezentacji Shkodrana Mustafiego i jest o rok młodszy od stopera Valencii.

Rüdiger to pewny punkt obrony Stuttgartu, który regularnie grał w spotkaniach Bundesligi, co zaowocowało kilkoma występami w pierwszej reprezentacji Niemiec. Wcześniej piłkarz przedarł się przez wszystkie szczeble młodzieżowych reprezentacji swojego kraju, od U18 po U21.

VfB ma już na oku następcę Rüdigera, bowiem zdaniem niemieckich dziennikarzy kwestią czasu jest sprowadzenie na Mercedes-Benz Arena obrońcy Bayernu, Holgera Badstubera. Tymczasem zainteresowanie Rudigerem wyrazić miało również Chelsea, Wolfsburg oraz Monaco.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.