VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Cruzeiro rozważa pozyskanie Araújo

Karol Kotlarz, 16.06.2015; 20:42

Napastnik wróci do Brazylii?

Przyszłość Viníciusa Araújo w Valencii stoi pod dużym znakiem zapytania. Brazylijczyk nie spisał się na wypożyczeniu w Standardzie Liege i wątpliwe jest, by pozostał na Mestalla. Zainteresowanie usługami napastnika wyraża były klub Araújo, Cruzeiro, które nadal posiada 50% praw do jego karty zawodniczej.

Drużyna prowadzona przez Vanderei Luxemburgo chce wzmocnić ofensywę i rozważa pozyskanie niechcianego w Valencii napastnika. W wywiadzie przeprowadzonym dla brazylijskiej gazety Superesporte dyrektor sportowy Cruzeiro, Valdir Barbosa przyznał, że oceniana jest możliwość powrotu Viníciusa Araújo.

Superesporte cytuje również wypowiedź agenta napastnika, Daniela Pereiry, który przyznał, że jego klient może powrócić do macierzystego klubu, a wszystko zależy od Valencii: \"Vinícius jest obecnie z rodziną w Brazylii. Musimy poczekać, aby poznać stanowisko Valencii, nim zdecydujemy o jego losie\".

Brazylijczyk, będący wychowankiem klubu z Belo Horizonte, spędził ostatni sezon na wypożyczeniu w belgijskim Standardzie Liege, gdzie radził sobie bardzo przeciętnie — wystąpił on w 16 spotkaniach i zdobył jedną bramkę. W maju tymczasowy klub Araújo zdecydował o skróceniu wypożyczenia. W oficjalnym komunikacie belgijski zespół oświadczył, że głównym powodem zakończenia wypożyczenia były sprawy rodzinne.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva | Superesporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. fischerVCF16.06.2015; 21:05
fischerVCFJuż bym mu kupował bilet :)
2. fischerVCF16.06.2015; 21:08
fischerVCFA nie i tak siedzi w Brazylii. To tylko wysłać mu rzeczy
3. PrzemVslaw17.06.2015; 09:52
PrzemVslawTo był kompletny niewypał !