VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Caio: „Idę do Walencji spełniać marzenia”

Bartłomiej Płonka, 14.06.2015; 14:53

Brazylijczyk zadowolony z transferu

Wprawdzie zamieszanie wokół Rodrigo Caio jest bardzo duże, jednak sam zawodnik nie ukrywa radości z transferu. Piłkarz podczas wywiadu, w którym żegnał się z Sao Paulo przyznał, iż spełniły się jego marzenia.

„Jestem bardzo szczęśliwy i chciałbym podziękować wszystkim za ten transfer” — rozpoczął. „To moment, w którym spełniają się marzenia i jadę tam osiągnąć kolejne. Sao Paulo jest dla mnie niezwykle ważne, zawdzięczam temu zespołowi wszystko. W moim życiu ten klub znaczy wiele i zawsze będę miał go w sercu” — żegnał się z brazylijską drużyną.

Kończąc krótką wypowiedź Caio dalej dziękował Sao Paulo, tym razem wspominając pomoc przy dwóch poważnych kontuzjach, jakie odniósł podczas swojej kariery. „Dzięki wszystkim tutaj wyszedłem z bardzo trudnych sytuacji zdrowotnych. Zawsze dawałem z siebie wszystko i byłem zaangażowany we wszystko związane z Sao Paulo. Teraz pojawiła się dla mnie wielka szansa i chcę z niej skorzystać”.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (7)

KOMENTARZE

1. idler14.06.2015; 15:19
idlerSzkoda chłopa, bo tak jak Augusto przychodzi tutaj zamiast kogoś innego, na kogo wyczekiwali wszyscy kibice, więc dużo czasu zajmie mu zerwanie z siebie łatki "niechcianego". Może jednak wyjdzie nam to na dobre?
2. LimaK14.06.2015; 16:09
Może się sprawdzi. Oby tak było. Ta cała afera związana z jego przyjściem to w sumie nie jego wina. Trzeba wierzyć, że będzie dobrze.
To co dzieje się na górze to już niestety inna sprawa :/
3. BulaKG14.06.2015; 18:07
BulaKGMathieu w Barcelonie też nie chcieli, a jednak ten transfer dał im wiele dobrego. Tutaj, mam nadzieję, będzie podobnie.

Chłopak jest młody i z pewnością utalentowany. Jeśli tylko ominą go problemy zdrowotne to na pewno będą z niego ludzie. Jak już przyszedł to trzeba go wspierać
4. xperunx14.06.2015; 18:55
Talent to ma, tylko własnie te problemy zdrowotne. Przez nie jest tak na prawdę zagadką. Ale skoro już jest to niech pokaże na co go stać i walczy o swoje i nasze marzenia.
5. cichyjoe14.06.2015; 19:20
Drugi Canales?
6. klebcio14.06.2015; 19:47
klebcioPowiem tak.... dajmy mu szansę, nie ma co go skreślać ani wyzywać za to, że padł ofiarą tej całej akcji na linii mendez-VCF. Mówi się o nim, że to piłkarz w stylu Rafy Marqueza, oby to się sprawdziło, przyda nam się tak wszechstronny piłkarz
7. pedro915.06.2015; 11:01
Tak jak pisał wcześniej Nevan największym problemem może być jego zdrowie.
W 2014 r. zerwał więzadła kolanowe, w wieku 15 lat miał uszkodzoną rzepkę kolanową i postawiono diagnozę - powrót do futbolu wykluczony.
Nie trzeba być lekarzem, żeby wiedzieć, że tak poważne kontuzje nie pozostają bez śladu.