VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Podsumowanie forumowego typera

Redakcja, 11.06.2015; 22:48

Znamy zwycięzców

Piąta edycja naszego forumowego typera zakończona. Tym razem mieliśmy do czynienia z niesłychanie zaciętą rywalizacją, a ostatecznie nagrodę główną zgarnął Chala11, gratulujemy. Nagrody zostały ufundowane przez sklep kibica ISS-sport.pl oferujący oryginalne koszulki piłkarskie.

W tegorocznej edycji naszej forumowej zabawy walka o ostateczny triumf była wyjątkowo zacięta, czego wynikiem był taki sam dorobek punktowy dwóch najlepszych typerów. Co więcej, zarówno Chala11, jak i panoli wytypowali po równo — 7 razy — dokładny wynik spotkania. Zwycięzcę wyłoniliśmy dopiero po przeanalizowaniu frekwencji — Chala11 typował o dwa spotkania więcej, dlatego nagroda główna przypadła jemu.

Czołowa dziesiątka Ligi Typerów:

  1. Chala11 — 41 pkt.
  2. panoli — 41 pkt.
  3. El Mago — 40 pkt.
  4. Czaro11 — 38 pkt.
  5. Jarunio — 38 pkt.
  6. Aniusia0082 — 37 pkt.
  7. Gumiś — 37 pkt.
  8. perun86 — 36 pkt.
  9. szogun131516 — 36 pkt.
  10. Kondek99 — 33 pkt.

W związku z dość nietypową sytuacją postanowiliśmy przygotować drobną nagrodę pocieszenia, którą otrzyma od nas panoli.

By umilić FT wszystkim użytkownikom, zapowiedzieliśmy na początku sezonu, że spośród głosujących w co najmniej połowie tematów, wylosujemy dodatkową nagrodę. Wymóg spełniło aż 40 forumowiczów. W losowaniu przeprowadzonym dzięki stronie random.org szczęśliwcem okazał się vainamonen, gratulujemy.

Wszystkim uczestnikom mocno dziękujemy za wzięcie udziału w zabawie, a wyróżnioną trójkę prosimy o kontakt na admin@vcf.pl.

Zasady i pełną klasyfikację możecie znaleźć na naszym forum

Piłkarz sezonu

Po raz piąty na naszym forum pojawiło się również głosowanie na Piłkarza Sezonu. Po każdym meczu oddawaliśmy Wam możliwość wyboru — Waszym zdaniem — najlepszego piłkarza danego spotkania. Niniejszym ogłaszamy, że — wyborem użytkowników VCF.pl — najlepszym zawodnikiem ubiegłego sezonu, tak samo jak rok temu, został Diego Alves. Podium zamknęli Nico Otamendi i Rodrigo de Paul, natomiast pierwszą piątkę uzupełnili ex aequo Paco i Feghouli i Gayà.

Pełną klasyfikację możecie znaleźć na naszym forum

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy użytkownikom za wzięcie udziału w naszej forumowej zabawie oraz firmie ISS, która ufundowała nagrody dla zwycięzców konkursu.

Kategoria: Komentarze redakcji | własne skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Czaro1112.06.2015; 10:21
aj mój pierwszy typer i 4 miejsce tuż za podium , gratuluje zwycięzcy .
2. mattaj12.06.2015; 14:22
mattajRodrigo de Paul w trojce najlepszych zawodnikow sezonu o.O Troche dziwne.