VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Wstępne plany Pretemporady

Karol Kotlarz, 04.06.2015; 12:54

Bayern, Porto i Southampton wśród rywali

19 sierpnia odbędzie się pierwszy mecz fazy playoff Ligi Mistrzów, w którym zagra Valencia. Zanim jednak do tego dojdzie, Los Ches podejmą szereg rywali w spotkaniach sparingowych. Przeciwnikami „Nietoperzy” będą m. in. kluby z Bundesligi czy Premier League.

Podopieczni Nuno Espírito Santo powrócą do treningów 1 lipca. Po krótkim okresie przygotowań w Walencji piłkarze Los Ches polecą do Austrii, gdzie 11 lipca zmierzą się w miniturnieju w Salzburgu. Oprócz Valencii w austriackim turnieju zagrają gospodarze, Red Bull Salzburg, niemiecki Werder Brema i angielski Southampton.

Następnie przewidziany jest powrót do Walencji i dalsze treningi w Paternie przed wylotem do Azji, gdzie Valencia podejmie w towarzyskim spotkaniu Bayern Monachium. Mecz odbędzie się 18 lipca na stadionie w Pekinie.

Na początku sierpnia Los Ches zagrają w kolejnym miniturnieju, tym razem w niemieckiej Kolonii. W zmaganiach o Colonia Cup poza Valencią i gospodarzami, drużyną FC Köln, zagrają Stoke City i FC Porto. Półfinały turnieju przewidziane są na 1 sierpnia, zaś finał i mecz o 3. miejsce na 2 sierpnia.

Zespół wróci do Walencji po pobycie w Niemczech, a kolejnym meczem sparingowym będzie spotkanie o Trofeo Naranja, połączone z prezentacją zespołu. Na obecną chwilę nie są znane data ani przeciwnik, z którym Valencia zmierzy się na Estadio Mestalla. Prawdopodobnie nastąpi to w weekend przed pierwszą kolejką sezonu, zaplanowaną na 16 sierpnia.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. VCFszczecin05.06.2015; 02:46
VCFszczecinCzekam na mecz z Bayernem