sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Miguel Angel Ruiz, dyrektor sportowy Valencii scharakteryzował Ronalda Koemana jako człowieka ceniącego porządek i dyscyplinę w drużynie, ale dobrze zrozumianą. - To trener na przyszłość - powiedział Hiszpan.

- Wybraliśmy Ronalda nie patrząc za siebie, ale przed. Chcieliśmy, aby zaczynał budowanie potęgi drużyny od zera. Aby nie musiał być rozliczany za błędy poprzednika. Ponadto poszukiwaliśmy kogoś chorobliwie ambitnego i głodnego sukcesów - wspomniał Ruiz.

Komentując pierwszą wygraną pod batutą Holendra (3:0 nad Murcią), dyrektor sportowy Valencii podkreślił zmianę dynamiki zespołu i poprawę skuteczności. - Niemniej jednak nie można wyciągać wniosków na początku. Rywalizacja w lidze to sprawa długoterminowa. Po ostatniej kolejce będziemy analizować postawę zespołu - oznajmił Ruiz.

Indagowany o politykę transferową klubu w zimowym oknie transferowym powiedział, że aby ktoś dołączył do drużyny, w szerokiej kadrze musiałoby zwolnić się miejsce. - Ale my nie chcemy nikogo sprzedawać. Dlatego temat transferów nie istnieje - zaprzeczył Hiszpan.

Na koniec Ruiz wskazał różnice między nim, a byłym dyrektorem sportowym klubu - Amadeo Carbonim. - Mam inny styl. Szanuję fachowców. W wielu sytuacjach Amadeo użył niewłaściwych słów. Różnica między nim a mną polega na tym, że ja czuję się odpowiedzalny za wypowiedziane zdania. Dlatego zanim coś powiem, wsześniej przemyślę późniejsze konsekwencje - zakończył Ruiz.

Kategoria: Ogólne | marca.com skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. mruwek18.11.2007; 20:40
mruwekCiekawe są te wypowiedzi o Koemanie wobec wcześniejszych tekstów Ruiza o rozczarowaniu jakie go spotkało w związku ze zwolnieniem Quique. Czyżby nagła zmiana zdania? A może Juan S. polecił zmienić ton wypowiedzi na nieco bardziej "poprawny" i zgodny z myślą zarządu.
2. pedro119.11.2007; 15:54
A Ruiz był rozczarowany zwolnieniem QSF? Chyba raczej ze względów dyplomatycznych, gdyż dymisja QSF była konsultowana właśnie z Ruizem.
Ja też lubię ład i dyscyplinę (podobnie jak niektórzy redaktorzy), a najbardziej hasło: Ordnung muss sein.

Co Z Barają? Dzisiaj powinien mieć rezonans magnet.
3. Darlene19.11.2007; 17:44
Darleneto tylko oznacza ze dyplomacie Ruizowi w nic nie mozna wierzyc ale malo mnie obchodzi co on gada od gadania tu nie jest a te miejsca w kadrze sie ostatnio dosc szybko zwalniaja Moretti, Miguel, Alexis...