sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

De Paul: „Będziemy umierać za wygraną”

Bartłomiej Płonka, 22.05.2015; 14:55

Argentyńczyk o meczu z Almeríą

W wypowiedzi dla VCFRadio Rodrigo De Paul przekonywał, że drużyna da z siebie maksimum, by wygrać na Estadio de los Juegos. Argentyńczyk stwierdził wręcz, że piłkarze Valencii „będą umierać za zwycięstwo”.

Już na samym początku De Paul żałował, że nie udało się wygrać poprzedniego meczu z Celtą Vigo, ale jednocześnie zapewnił, że zespół skupia się już na sobocie. „Ostatnio nam się nie powiodło, ale w sobotę mamy ten sam cel. Będziemy umierać za to, by odnieść zwycięstwo. Staramy się odizolować od wszystkiego innego i skupiamy się na tym, by przygotować się jak najlepiej do tego starcia. Nie chcemy zmarnować całej pracy z sezonu w ostatnim pojedynku”.

Zdaniem zawodnika wszystkie scenariusze w tabeli są możliwe, a sam wierzy w to, że uda wyprzedzić się nawet Atlético Madryt. „Nasz cel jest w zasięgu ręki i myślę, że jesteśmy bliscy jego osiągnięcia. Trzecie miejsce? Wielu już przypisano podium Atlético, ale nic nie jest przecież pewne. Wszystko może się zdarzyć”.

Na koniec zapytany o możliwość gry w pierwszym składzie odparł, iż dla niego najważniejsze jest to, by dać z siebie wszystko w momencie, gdy będzie na placu gry. „Oczywiście, że jestem gotowy do gry w pierwszej jedenastce. Jeśli jednak wejdę z ławki też będę dawał z siebie maksimum. Zawszę chcę pomóc drużynie”.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. LimaK22.05.2015; 17:14
Liczę, że te słowa zamienią się jutro w czyn i Valencia zrobi wszystko by wygrać!
2. LukasZ_NS22.05.2015; 20:39
LukasZ_NSMoże lepiej niech nie umierają, bo jeszcze będzie 11 truposzów po meczu;P

Co jak co to 3 miejsce byłoby wspaniałym wynikiem, jednak mało realne jest;)
3. KatowiceVCF23.05.2015; 13:01
Myślałem że w meczu z celtą limit umierania na boisku już wyczerpali ;p