sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Na Almeríę bez André i Enzo?

Bartłomiej Płonka, 19.05.2015; 16:27

Występy pomocników wątpliwe

W kluczowym dla sezonu spotkaniu przeciwko Almeríi w szeregach Valencii zabraknąć może dwóch bardzo ważnych piłkarzy — André Gomesa i Enzo Péreza. Obaj po meczu z Celtą narzekają na urazy i ich występ jest co najmniej wątpliwy.

André Gomes nabawił się urazu już w pierwszej połowie spotkania z Celtą i po nieco pond trzydziestu minutch gry Portugalczyka zmienić musiał właśnie Enzo Pérez. 21-latek narzeka na ból w mięśniu prostym uda w lewej nodze. Tymczasem wspomniany Enzo zdołał dograć spotkanie do ostatniego gwizdka, lecz teraz ma kłopoty z barkiem. Przypomnimy, że wcześniej Argentyńczyk był nie dostępny do gry przez kilka tygodni również z powodu kontuzji.

Czy dość prawdopodobny brak obu piłkarzy pokrzyżuje plany Nuno? Portugalczyk już w tym sezonie stosował wariant z wystawieniem na pozycji mediapunta Rodrigo de Paula czy zmianę formacji na klasyczne 4-4-2, a mało możliwe wydaje się, że szansę otrzyma Filipe Augusto, który w tym roku kalendarzowym ani raz nie pojawił się na placu gry.

Kategoria: Raporty Medyczne | Marca skomentuj Skomentuj (6)

KOMENTARZE

1. LimaK19.05.2015; 17:43
Nie dobrze :/

Andre zawsze jest w stanie zrobić coś ciekawego na boisku. Może nie jest teraz w najwyższej formie ale i tak by się przydał.

Enzo nie bryluje odkąd jest w Valencii. Może 2 mecze rozegrał na wysokim poziomie a tak to raczej słabo. Niech lepiej weźmie się w garść w przyszłym sezonie.

2. AimarVCF19.05.2015; 18:58
AimarVCFszkoda że andre nie będzie , enzo i tak nie miał formy więc dużej straty w tym przpadku nie ma
3. pedro919.05.2015; 19:57
Występ Gomesa jest wykluczony - będzie wyłączony z gry na kilka tygodni (kontuzja podobna do tej, jaką miał wcześniej Enzo).
Natomiast występ Enzo stoi pod znakiem zapytania, choć nie jest wykluczony - wszystko zależy od dalszego przebiegu kontuzji obojczyka.
Absencja Enzo też byłaby poważnym osłabieniem. Czego by o nim nie mówić, ma spore umiejętności i doświadczenie.
4. KempesVCF19.05.2015; 21:00
KempesVCFEnzo w ostatnim meczu dał bardzo dobrą zmianę za Andre, który jest w sporym dole, jeśli chodzi o formę. Jeśli idzie o odbiory, dalej bryluje, ale z grą do przodu jest już spory kłopot. Miałem nadzieję, że Perez dostanie wreszcie swoją szanse i pokaże na co go stać,. Bo nie czarujmy się, wiele to on nie grał, wiec oceniać go ze stuprocentową pewnością nie można. A kiedy był na boisku, prezentował się co najmniej solidnie. Nuno chyba coś nie może mu zaufać, tak jak i De Paulowi. Szkoda.
5. los ches20.05.2015; 09:22
los chesAimarVCF
No tak! Bo Augosto wniesie o wiele więcej do gry.
6. LukasZ_NS21.05.2015; 21:44
LukasZ_NSGomes wygląda starzej ode mnie a jest 4 lata młodszy ;P

W ogóle to teraz się myśli 20 lat - to już nie junior - stary jest;D

Starość nie radość