sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Uraz Miguela

Zibi, 14.11.2007; 16:23
Miguel Brito opuści zgrupowanie reprezentacji narodowej Portugalii na skutek bólu i niedogodności w mięśniu czworogłowym uda u jego lewej nogi.

Antonio Giner, szef służb lekarskich Valencii, porozumiał się z lekarzem głównym reprezentacji Portugalii, który powiadomił o stanie zdrowia piłkarza. Wedle słów specjalisty, Miguel odczuwa cykliczny ból w mięśniu czworogłowym uda, odpowiedzialnym za prostowanie uda i stabilizowanie kolana w płaszczyźnie strzałkowej. Niefortunne zdarzenie skoncentrowanego na meczach eliminacyjnych do Mistrzostw Europy w 2008 roku, przeszkodziło piłkarzowi w kontynuowaniu treningów z kolegami z reprezentacji i spowodowało decyzję o jego powrocie do Valencii. Portugalczyk stawi się w klinice w piątek z rana.

Udziału w meczach z Finlandią i Armenią z powodu kontuzji nie wezmą także dwaj piłkarze Chelsea - Paulo Ferreira oraz Ricardo Carvalho.

Kategoria: Ogólne | valenciacf.es/marca.com skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Timon14.11.2007; 18:39
TimonTaa i znowu Miguel. Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale on chyba wrócił już raz z urazem z kadry i to chyba nawet nie tak dawno?
2. mruwek16.11.2007; 01:40
mruwekPoprzednio to był raczej Caneira i to w meczu z Polską.