VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Manchester obserwuje Cancelo

Bartłomiej Płonka, 23.04.2015; 14:29

Portugalczyk zastąpi Rafaela?

Po Nicolásie Otamendim i André Gomesu kolejnym piłkarzem, który zwrócił uwagę Manchesteru United stał się João Cancelo. Obecnie wypożyczony z Benfiki do Valencii obrońca miałby zastąpić Rafaela, który najpewniej pożegna się z zespołem Louisa van Gaala.

João Cancelo obecnie przebywa na Mestalla na zasadzie wypożyczenia z lizbońskiej Benfiki, a jego dalsze losy nie są przesądzone. Ostatnio o przyszłości grac rozważać miał Peter Lim, jednakże Singapurczyka, jak i całą Valencię nadal nie przekonuje cena, jaką za piłkarza oczekuje klub z Portugalii — mowa o kwocie opiewającej na blisko 15 mln €.

Tymczasem o Portugalczyka pokusić może się Manchester United. Czerwone Diabły wypatrują następcy Rafaela da Silvy, którego przygoda z Old Trafford dobiega końca. Szczególnie w przypadku awansu do Ligi Mistrzów angielski klub będzie chciał się wzmocnić, a jednocześnie zakupić piłkarza o dużych perspektywach gry na wysokim poziomie przez kolejne lata, a takim niewątpliwie jest João Cancelo.

Cancelo to już trzeci piłkarz Valencii, który wzbudza zainteresowanie Manchesteru. Podobno oprócz bocznego obrońcy Anglicy nie tracą apetytu na pozyskanie Nicolása Otamendiego i André Gomesa, których jednak sprowadzenie wydaje się być zdecydowanie trudniejsze.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.