sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Vicente: "Zapomniałem o urazie"

benji, 13.11.2007; 22:24
Powrót do gry Vicente Rodrigueza powoduje mieszane uczucia u każdego sympatyka Nietoperzy. Z pewnością cieszy fakt, iż jeden z największych pechowców ostatnich lat wrócił do zdrowia, z drugiej jednak strony, nauczeni doświadczeniem kibice nie mogą być pewni, czy jest to już koniec kłopotów zdrowotnych ich ulubieńca. Sam Vicente jest jednak w pełni optymizmu, wierząc w pomyślne zakończenie swoich problemów.

"Zapomniałem o urazie. Od kiedy wróciłem do gry czuję się coraz lepiej i wiem, że każdy mój kolejny występ będzie lepszy" stwierdził piłkarz. Zapytany natomiast o sytuację z początku sezonu, kiedy to wdał się w konflikt z klubowym sztabem medycznym odparł: "ta sprawa jest już zamknięta, wszystko skończyło się dobrze, dlatego też już o tym nie myślę." Piłkarz przyznał, że teraz jego jedynym celem jest tylko jak najlepsza praca nad swoją grą, by przekonać do siebie nowego szkoleniowca.

Wychowanek Levante podzielił się również swoimi spostrzeżeniami na temat zmiany posady trenera w zespole. "Po przyjściu nowego szkoleniowca zawsze następuje jakaś zmiana, każdy ma inną filozofię i taktykę gry. W gruncie rzeczy system pracy na treningach nie zmienia się jednak gwałtownie. Koeman trochę bardziej ceni sobie dyscyplinę i porządek, co bardzo skutkuje." Piłkarz jest więc zadowolony ze współpracy z Holendrem i uważa, że przerwa na mecze reprezentacji bardzo pomoże zespołowi. "Mimo, że nie wszyscy będziemy mogli brać udział w najbliższych zajęciach, to jednak pomoże to nam zrozumieć się z trenerem. Na pewno bardzo się to nam przyda."

Kategoria: Wywiady | superdeporte.es skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. pedro114.11.2007; 11:49
O zamiłowaniu Koemana do dyscypliny przekonali się ostatnio Joaquin i Fernandes.
O ile o Joaquina mogę być raczej spokojny, o tyle wiele zastrzeżen do postawy i zachowania Fernandesa mają zarówno Koeman, jak i koledzy z drużyny.
Ruiz rozmawiał w tej sprawie z portugalskim agentem Fernandesa, aby tenże przemówił mu do rozsądku.
2. wk14.11.2007; 14:44
wkJak narazie niema co na niego zabardzo liczyć. Po kontuzji szczegulnie tak długiej szybko do najlepszej formy się nie dochodzi. Ale trzeba myśleć pozytywnie i liczyć że teraz będzie coraz lepiej.