sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Paco: „Dlaczego mamy nie marzyć?”

Bartłomiej Płonka, 05.04.2015; 00:56

Napastnik optymistycznie nastawiony

Snajper walenckiej drużyny, Paco Alcácer w jednej z wypowiedzi przyznał, iż najważniejszym celem Valencii będzie wywalczenie awansu do Ligi Mistrzów. Jednocześnie Hiszpan nie odważył się stwierdzić, na jaką najwyższą pozycję stać w tym sezonie jego zespół pytając: „Dlaczego mamy nie marzyć?”.

„Najważniejsze dla nas jest to, by awansować do Ligi Mistrzów po kilku sezonach nieobecności. Jesteśmy na trzecim miejscu w tabeli, to dobra pozycja i wszystko zależy od nas. Jeśli znajdujemy się wysoko i stać nas na wiele to dlaczego mamy nie marzyć?” — rozpoczął.

Zdaniem Paco derbowe spotkanie z Villarreal nie będzie należało do najłatwiejszych. Napastnik przyznał, że rywal również potrzebuje punktów i z pewnością wysoko postawi poprzeczkę przed Los Ches. „Wiemy, jak dobre jest Villarreal. To nie będzie łatwy mecz, bo oni potrzebują wygranej i dadzą z siebie wszystko. Musimy wykorzystać własny stadion, który jest sporym atutem”.

Na koniec poproszony, by odnieść się do reprezentacji Hiszpanii i braku swojego powołania, Paco nie chciał wnikliwie komentować całej sprawy zdając sobie sprawę, że „wybory Vicente del Bosque były, jak najlepsze dla wszystkich i selekcjoner doskonale wie, co robi”.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.