VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

OFICJALNIE: Javi Fuego 2017!

Karol Kotlarz, 31.03.2015; 19:54

Nowy kontrakt pomocnika

Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami Valencia doszła do porozumienia z przedstawicielem Javiego Fuego w sprawie nowej umowy dla pomocnika. Hiszpan przedłużył kontrakt do 2017 roku, z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Oficjalny komunikat Valencii CF:

Valencia CF i Javi Fuego doszli do porozumienia w sprawie przedłużenia kontraktu obowiązującego do końca sezonu 2015/2016 i wydłużeniu go do 30 czerwca 2017 roku.

Kilka słów od pomocnika Valencii:

To wyjątkowy dzień. Przypomina mi to pierwszy dzień w klubie. Powiedziałem, że to sen, który się spełnił, że była to nagroda za moje sportowe osiągnięcia. Teraz mogę dalej kontynuować ten sen, który rozpoczął się dwa lata temu. Moja rodzina i ja jesteśmy szczęśliwi. To jest klub, w którym chcę być.

Ze strony klubu wypowiedzi udzielił Amadeo Salvo:

Jesteśmy zadowoleni, że Javi Fuego pozostanie z nami dłużej. Każde negocjacje kontraktowe zajmują trochę czasu. Javi zasłużył na przedłużenie umowy ciężką pracą, zaangażowaniem i wzorowym reprezentowaniem klubu poza boiskiem. Od kiedy zaprezentowaliśmy go pierwszy raz, zawsze był zawodnikiem, który zasłużył na dalszą grę w tym zespole.

Kategoria: Ogólne | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. LukasZ_NS31.03.2015; 21:25
LukasZ_NSFuego to profesjonalista;) Robi swoje, mało widoczny, techniki może nie ma ale nadrabia zaangażowaniem, dużo biega, dobrze odbiera piłkę... Pereira też był profesjonalistą, tylko trochę był porywczy, czasami jego temperament przeszkadzał;P

A teraz? Może taki będzie Otamendi? Gomes spokojny, może za spokojny...Chyba nikogo innego nie ma takiego...
2. LimaK31.03.2015; 21:45
Bardzo dobrze. Zasłużył :)