VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Jesteśmy zjednoczeni i patrzymy w przyszłość”

Bartłomiej Płonka, 29.03.2015; 19:57

Krótka wypowiedź Enzo

Kontuzjowany pomocnik Valencii, Enzo Pérez udzielił krótkiego wywiadu dla VCF Radio. Zdaniem Argentyńczyka nie należy przestać marzyć o najwyższych celach, które wydają być się realne do zrealizowania, a zespół musi pozostać zjednoczony i patrzeć w przyszłość.

„Nie zamierzamy przestać marzyć. To, co zrobiliśmy do tej pory pozwala nam śnić o największych rzeczach i w ostatnich dziesięciu meczach zrobimy wszystko, by osiągnąć, jak najlepszy dorobek punktowy” — rozpoczął Enzo dodając po chwili — „Przed nami kilka trudnych spotkań, szczególnie na wyjeździe, ale musimy być zjednoczeni i patrzeć do przodu. Mentalność zwycięzcy w każdym meczu doprowadziła nas do miejsca, w jakim się znajdujemy i chcemy podtrzymać passę”.

Tymczasem odnosząc się do swojej kontuzji, przez którą zawodnik będzie musiał pauzować kilka tygodni, Pérez przyznał, że bardzo żałuje, iż opuści najbliższe spotkania, a cała sytuacja była dla niego szokująca. „Uraz przyszedł nagle i był dla mnie zaskakujący oraz szokujący. Mam nadzieję, że szybko dołączę do grupy i wznowię treningi. Chcę być gotowy na ostatnie kilka pojedynków i pomóc drużynie” — zakończył.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. LimaK30.03.2015; 19:24
Walczyć o pełną pulę w każdym meczu! Taka musi być Valencia!