VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Juvenil A zagra w Dallas Cup

Karol Kotlarz, 29.03.2015; 18:30

Pierwszy występ w prestiżowym turnieju

Drużyna Juvenil A Valencii, prowadzona przez Rubéna Baraję, zadebiutuje w turnieju Dallas Cup. Młodzi „Nietoperze” będą jedynym zespołem z Hiszpanii i mają szansę zmierzyć się z rywalami z pięciu kontynentów.

Podopieczni Rubéna Baraji trafili do grupy Gordon Jago Super Group B, a ich rywalami będą zespoły U19 Tigres, Coritiba FC oraz Real Salt Lake. Pierwszy mecz drużyny Juvenil A odbędzie się 29 marca o 15:00 czasu lokalnego (22:00 czasu środkowoeuropejskiego), a przeciwnikiem będą młodzi piłkarze meksykańskiego Tigres. Mecz będzie można obejrzeć na oficjalnej stronie turnieju.

Dallas Cup to najbardziej prestiżowy młodzieżowy turniej rozgrywany w Stanach Zjednoczonych. Rywalizują w nim piłkarze z zespołów od U13 do U19. Obecna, 36. edycja turnieju zgromadzi 188 drużyn z pięciu kontynentów, w tym między innymi: River Plate (zwycięzcy sprzed roku w kategorii U19), Everton, LA Galaxy, Hoffenheim oraz Corinthians. W Dallas Cup występowali niegdyś tacy piłkarze, jak Wayne Rooney czy David Beckham.

Mecze Juvenil A (godziny według czasu lokalnego):

29.03. 15:00 Valencia CF — Tigres

30.03. 12:00 Real Salt Lake — Valencia CF

01.04. 00:00 Valencia CF — Coritiba FC

Kategoria: Ogólne | valenciacf.com | dallascup.com skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.