VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Czekam na pozytywne zakończenie negocjacji”

Bartłomiej Płonka, 28.03.2015; 09:04

Piatti o swoim kontrakcie

Klub w ostatnich dniach rozpoczął rozmowy odnośne przedłużenia kontraktu Pablo Piattiego. Wydaje się, że nic nie będzie stało na przeszkodzie, by Argentyńczyk pozostał na Mestalla, a on sam ma nadzieje na pozytywne zakończenie negocjacji.

„Czuję się tutaj szczęśliwy” — deklarował Piatti rozpoczynając swoją wypowiedź. „Obie strony robią wszystko, by przedłużyć kontrakt. Zostało nam jeszcze trochę czasu i cały proces musi chwilę potrwać, ale mam nadzieje na pozytywne zakończenie wszystkich negocjacji. Sam na razie staram się, jak najlepiej pomagać zespołowi na boisku i skupiać się głównie na tym” — dodał.

„Zespół prezentuje się bardzo dobrze, ale pamiętajmy, że występujemy tylko w jednych rozgrywkach. Gramy tylko w lidze i chcemy utrzymać w niej, jak najdłużej naszą passę” — stwierdził Piatti dodając po chwili — „Do końca sezonu zostało jeszcze trochę meczów, a naszym pragnieniem jest gra w Europie. Mamy za sobą dwa całkiem dobre miesiące, ale musimy zrobić wszystko, by następne były równie udane”.

Kończąc wypowiedź skrzydłowy raz jeszcze przyznał, że zespół skupia się tylko na najbliższym meczu i zawsze celuje w zwycięstwo. Już za tydzień na Mestalla zawita Villarreal. „Przerwa na reprezentacje jest dobra, bo wielu z nas może odzyskać siły. Teraz czeka nas mecz z Villarreal, do którego musimy świetnie się przygotować, liczymy na zdobycie trzech punktów”.

Kategoria: Wywiady | Marca skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. LimaK28.03.2015; 16:08
Powinien zostać. Nie załamał się jak stawiano na nim krzyżyk a teraz jest ważnym zawodnikiem w drużynie Nuno.
2. Y4R028.03.2015; 22:05
Uwielbiam tego piłkarza. inny to zaraz robiłby w mediach szumu, że go trener nienawidzi albo i cała Valencia. Gość jest naprawdę uparty. Walczył na treningach i wywalczył. Bernat, Fede, Rodrigo, Guardado - Ci wszyscy byli i są konkurentami Piatiego na jego pozycji, a i tak to on został,, gra i co najważniejsze strzela.
Jeśli ściągniemy lepszego LM-a to Piatti powinien być jako zmiennik bo i na RM pogra.
Tylko co wtedy z Fede? No chyba, że LM-a nie kupimy to Piatti z Fede może i wystarczą :)