VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Alcácer — lis pola karnego

Arkadiusz Bryzik, 21.03.2015; 17:52

Ciekawe statystyki Paco

Zmysł strzelecki Paco Alcácera ponownie uaktywnił się w ostatnich tygodniach. Bramki z Deportivo i z Elche dowodzą, że napastnik ma prawdziwego „nosa do bramek”, co potwierdzają statystyki: aż 19 z 24 trafień Paco padało po jednym kontakcie z piłką.

Paco czuje się w polu karnym jak ryba w wodzie. W meczu z Elche wpakował piłkę do siatki w ekwilibrystyczny sposób, strącając piłkę delikatnym muśnięciem. Dzięki tej bramce Paco wysunął się na prowadzenie walenckiej klasyfikacji strzelców we wszystkich rozgrywkach, mając ich na koncie 10.

Zobacz bramkę Paco:


Bramka z Elche była 24. bramką Paco w barwach Valencii i 19. strzeloną po raptem jednym kontakcie z piłką. Dziennikarze Deporte Valenciano trafnie zauważają, że mamy do czynienia z prawdziwym drapieżnikiem i „lisem pola karnego”. Napastnik zdaje się doskonale wiedzieć gdzie powinien się znaleźć, by z łatwością zdobyć bramkę.

W zeszłym sezonie Paco trafiał do siatki rywali 14-krotnie (6 w lidze, 1 w pucharze i 7 w Lidze Europy) i jedynie trzy razy potrzebował więcej niż jednego kontaktu z piłką, by wpakować ją do bramki. Dziennikarze Deporte Valenciano przywołują tutaj mecz z Basel i pamiętny hat-trick młodego napastnika. Tylko pierwsza bramka wymusiła na piłkarzu przyjęcie piłki na klatkę piersiową. Dwie pozostałe padły po strzale z pierwszej piłki.

Obejrzyj oficjalne video przygotowane z okazji podpisania nowego kontraktu:


Post użytkownika VCF.PL.

Kategoria: Ogólne | DeporteValenciano skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. lisovski22.03.2015; 02:06
lisovskiWłaśnie ! ma to czego ciągle brakuje Negredo nosa do bramek. Przybycie Alvaro tylko zmąciło spokój wypracowany na pretemporadzie.
2. Ashkan22.03.2015; 09:44
To prawda , ma niesamowitego nosa , zawsze jest tam gdzie trzeba dołożyć nogę , Negredo walczy , dobrze podaje zastawia się , pracuj dla zespołu ale nie strzela goli ... może gdyby grali razem ? :)
3. LimaK22.03.2015; 12:24
Grywali razem ale nie wyglądało to za dobrze szczerze mówiąc.
Paco wraca do formy i to on powinien dostawać teraz więcej szans na grę.
4. kOst22.03.2015; 13:05
kOstPodobne statystyki miał Soldado, z tym że na niego spadała ciągła fala krytyki spowodowana wątpliwą jakością całej drużyny : > (poza jednostkami które zdecydowanie się wyróżniały). Lubię takich napastników i cieszę się, że Paco wraca do gry bo widać jak cieszy go gra na Mestalla, a on sam sprawia wiele radości kibicom którzy kochają wychowanków.
5. LukasZ_NS22.03.2015; 14:16
LukasZ_NSJak nic pasuje wykorzystać ten czas i zagrać jakieś sparingi z ogórkami, żeby napastnicy się rozstrzelali... nawet po 45 min niech grają na zmianę...Paco,Negredo i Rodrigo...