VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Tropi: „Marzyłem o debiucie od zawsze”

Arkadiusz Bryzik, 21.03.2015; 16:29

Wychowanek zadebiutował w La Liga

Młody wychowanek Valencii, Carlos Carbonell „Tropi” zadebiutował w meczu z Elche w rozgrywkach Primera División. Po meczu nie krył zadowolenia i zapewnił, że gra w koszulce Valencii to spełnienie jego marzeń z dzieciństwa.

Skrzydłowy pojawił się na boisku w 90 minucie, zmieniając Daniego Parejo. „Jestem zachwycony. To było nasze pierwsze tak wyraźne zwycięstwo na wyjeździe. To debiut o jakim marzyłem od zawsze. Nigdy nie zapomnę tego dnia”.

„Dziękuję wszystkim, którzy od zawsze mnie wspierali i dodawali mi sił. Dzięki nim to wszystko było możliwe. Chciałem dać z siebie wszystko i pokazać z jak najlepszej strony i wydaje mi się, że nie poszło źle. Mam nadzieję, że to tylko początek” — dodał.

„Drużyna ma już 60 punktów na koncie i jeszcze dziesięć meczów do rozegrania. Fakt strzelenia czterech bramek na wyjeździe zawsze pomaga drużynie. Byliśmy silni już wcześniej, ale to zwycięstwo uczyni nas jeszcze lepszymi” — zakończył 19-latek.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. 19Piter9721.03.2015; 16:50
19Piter97Niezle się wczoraj pokazał ,oby tak dalej a wyrośnie nam kolejne cudowne dziecko po Gayi i Paco :).
Amunt TROPI !
2. Abec21.03.2015; 17:14
AbecJego wczorajsza akcja przypomniała mi Rodrigo z początku sezonu, który tak samo potrafił postraszyć obrońców. Mam wrażenie, że za kilka meczy (jeżeli w ogóle bedą) jego zapał zostanie ostudzony przez Nuno w takim sam sposób, jak to zrobił u hiszpana i będzie się sztywno trzymać taktyki "spokojnie na skrzydło+wrzuta w szesnastke" :3
3. LimaK22.03.2015; 12:18
Powodzenia!
Może zacznie dostawać więcej szans i minut ;)