VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nuno: „Elche jest trudnym rywalem”

Bartłomiej Płonka, 19.03.2015; 22:57

Przedmeczowa konferencja

Tradycyjnie na konferencji prasowej przed ligowym spotkaniem pojawił się trener „Nietoperzy”, Nuno. Portugalczyk uważa, że piątkowe starcie przeciwko Elche wcale nie będzie należeć do łatwych konfrontacji, jednak mimo to celem jego zespołu pozostanie zgarnięcie kompletu trzech punktów.

„Elche to trudny przeciwnik, mają w swoim zespole piłkarzy o niezłej jakości, co sprawa, ze stać ich na zaprezentowanie dobrego futbolu” — rozpoczął Nuno. „Spodziewamy się trudnego pojedynku, oni będą wspierani przez komplet publiczności, ale my również będziemy mieć po swojej stronie liczną grupę 2000 kibiców. Będziemy chcieli wygrać dla nich” — kontynuował.

Odnosząc się do ustawienia, jakim zdecyduje zagrać, Portugalczyk skupił się na obsadzie pozycji ataku, gdzie wedle przewidywań mediów wystąpić ma Paco Alcácer. „Paco z każdym dniem po powrocie wygląda coraz lepiej. Jego praca jest widoczna. Mamy sporo opcji, a priorytetem jest dobro zespołu”.

„Dla nas najważniejsze jest być maksymalnie skoncentrowanym i zdyscyplinowanym na meczu. Chcemy rozegrać dobrą partię i wykorzystać swoje szanse”— zakończył.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.