VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Vezo: „Jestem szczęśliwy”

Bartłomiej Płonka, 15.03.2015; 13:29

Obrońca cieszy się z powrotu do składu

Rúben Vezo po dłuższej przerwie otrzymał szansę od Nuno w pełnym wymiarze czasowym podczas piątkowego starcia z Deportivo. Portugalczyk po spotkaniu przyznał, iż czuje się szczęśliwy z ponownej okazji do gry.

Jeszcze na początku sezonu to Vezo był naturalnym partnerem Otamendiego, jednakże od połowy września do jedenastki wskoczył Shkodran Mustafi, a Portugalczyk przegrywał również rywalizację z Lucasem Orbanem. Jednak ostatnio 20-latek pojawił się na placu gry od pierwszej minuty i na pomeczowej konferencji nie krył swojego zadowolenia. „Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem z powrotem zagrać cały mecz i odzyskać zaufanie trenera. Długo czekałem, ale pomimo przerwy uważam, że zaprezentowałem się dobrze i wszystko poszło zgodnie z planem. W dodatku wygraliśmy i czuję się zadowolony”.

Zdaniem obrońcy zespół jest na jak najlepszej drodze do zrealizowania swojego celu. „Jeśli będziemy wykonywać swoją pracę, jak dotychczas awansujemy do Ligi Mistrzów” — przekonywał. „Nasza gra wygląda bardzo dobrze. Robimy, co możemy, by zająć odpowiednie miejsce w tabeli. Myślimy już o następnym spotkaniu z Elche, które nie będzie łatwe, ale pojedziemy tam po trzy punkty” — dodał.

Na koniec Vezo w kilku słowach odniósł się do osoby Petera Lima, który był obecny na stadionie podczas meczu z Deportivo, a dzień później odwiedził piłkarzy podczas treningu w Paternie. „Przyszedł, przywitał się z nami i pogratulował zwycięstwa z Deportivo. To bardzo przyjemny i sympatyczny człowiek”.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. siarka00715.03.2015; 14:45
siarka007Vezo to przedziwny przypadek - gra bardzo solidnie, jednak potrafi zaskoczyć kompletnie bezmyślnym błędem w sytuacji, kiedy błąd nie ma prawa się przytrafić. Trochę się obawiałem o jego występ z Deportivo, jednak poradził sobie świetnie i często wychodził bardzo wysoko, szybko kasując akcje rywala. Fajnie, zawsze go lubiłem; jeśli wyeliminuje te ww. błędy ze spotkań np. z Malagą, to będzie naprawdę wartościowy zmiennik - zmiennik, bo para Otamendi - Mustafi to na ten moment czołówka w Europie i dla mnie są nie do ruszenia.
2. Qnick198615.03.2015; 14:55
Qnick1986Dobrze, że Vezo się całkiem solidnie prezentuje jak dostaje szanse, bo w przyszłym roku na 3 frontach nie wystarczy nam dwóch stoperów. Myślę, że Vezo będzie dostawał znacznie więcej szans przy koniecznych rotacjach. Do tego koleś jest bardzo młody - 21 lat. Mustafi jest bardzo dobry mimo młodego wieku (23), ale to nieliczne przypadki. Zazwyczaj idealny wiek dla obrońcy, gdy już do umiejętności dochodzi czynnik doświadczenia to 25+ (Otamendi ma 27 lat). Vezo ma jeszcze czas. Byle dostawał szanse, choć raz na kilka spotkań.
3. LimaK15.03.2015; 17:05
W przyszłym sezonie zapewne dostanie więcej szans na grę co powinno mu tylko pomóc :)