sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Albelda: "Zawsze byliśmy drużyną."

marcin90, 11.11.2007; 20:25
David Albelda przez dłuższy czas był jednym z najbardziej krytykowanych zawodników Los Ches w tym sezonie. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem jego gra zostawiała sporo do życzenia. We wczorajszym spotkaniu kapitan Ches zagrał już na dobrym poziomie znakomitym podaniem otwierając Davidowi Villi drogę do bramki, a także rozpoczynając akcję, po której padł trzeci gol.

Kapitan powiedział, iż bardzo cieszy go pierwsze zwycięstwo pod wodzą nowego trenera i dodał, że przed spotkaniem nikt nie wątpił w możliwość wywalczenia kompletu punktów.

"Kiedy wygrywamy, czujemy, że nasza praca nie idzie na marne, że godziny, które spędzamy na treningach przynoszą efekt. Zawsze byliśmy drużyną, jednością i ten mecz nie był pod tym względem wyjątkiem. Liczę, że pod wodzą nowego trenera będzie nam szło dobrze." - powiedział Albelda.

Kategoria: Wywiady | Marca skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. amuntvalencia11.11.2007; 20:58
No i tak powinno właśnie być.Każdy zespół potrzebuje kapitana który będzie walczył,starał się ze wszystkich sił i grał dla dobra drużyny.El Kapitano w tym meczu właśnie tak zagrał i za to AVE ALBELDA AVE NASZ KAPITAN!!!!!!!!!!!!
2. wk11.11.2007; 21:45
wkI oby Albelda grał tak dalej a nie spoczą na laurach po jednym udanym dla niego meczu.