VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Mustafi i Fuego nie zagrają z Deportivo

Karol Kotlarz, 10.03.2015; 21:02

Przymusowy odpoczynek dla dwóch piłkarzy

W nadchodzącym spotkaniu z Deportivo na boisku nie pojawią się Shkodran Mustafi i Javi Fuego, których czeka pauza spowodowana kwestiami dyscyplinarnymi. Klub będzie starał się o anulowanie drugiej żółtej kartki, którą w ostatnim meczu z Atlético został ukarany Fuego.

Twarda gra w ostatnim spotkaniu na Vicente Calderón spowodowała, że aż siedmiu zawodników Los Ches zostało ukaranych żółtymi kartkami, a byli to: Fuego (dwie), Mustafi, Piatti, Negredo, Enzo Pérez, Otamendi i Barragán.

Dla Shkodrana Mustafiego jest to piąty kartonik tego koloru w tym sezonie, w związku z czym Niemiec będzie musiał pauzować w starciu z Deportivo. Pod koniec spotkania z Atlético drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Javi Fuego i on również nie wybiegnie w piątkowym meczu na murawę.

W nadchodzącym spotkaniu z Deportivo uważać muszą Dani Parejo i Rodrigo Moreno, którzy mają na koncie po cztery żółte kartki. Kolejne upomnienie skutkowało będzie meczem przerwy.

Odwołanie w sprawie Fuego

W sprawie drugiej żółtej kartki otrzymanej przez Javiego Fuego władze Valencii postanowiły wnieść odwołanie do Komitetu Rozgrywek Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej. Klub zamierza dostarczyć materiał video, który ma dowieść, iż defensywny pomocnik Los Ches nie zasłużył na drugą żółtą kartkę.

Na podstawie zapisu video Komitet cofnął już w tym sezonie karę nałożoną na Guilherme Siqueirę z Atlético Madryt, który niesłusznie został ukarany żółtym kartonikiem za zagranie ręką w meczu z Almerią. Powtórki telewizyjne potwierdziły, że obrońca zagrał piłkę tułowiem.

Zobacz faul, po którym Fuego opuścił boisko:Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. cichyjoe10.03.2015; 22:43
Boże miej nas w swojej opiece.
2. Jarunio11.03.2015; 02:44
JarunioDobrze że ta decyzja nie wypaczyła wyniku meczu. Tak wyczyści się przed zbliżającymi ciężkimi meczami, choć samego faulu nie było, i każdy to widział prócz sędziego.
3. billie11.03.2015; 06:28
billieW nadchodzącym meczu z Deportivo trzy punkty przypisuję nam z urzędu - bez względu na to kto zagra a kto nie. Gramy u siebie z drużyną, która w pierwszej części sezonu nas upokorzyła. Nie wyobrażam sobie innego rozstrzygnięcia - tylko zwycięstwo!