VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nuno: „Ten punkt sprawia, że jesteśmy silniejsi”

Bartłomiej Płonka, 09.03.2015; 22:40

Portugalczyk po meczu

Trener Valencii, Nuno po zremisowanym spotkaniu w Madrycie przyznał, że punkt zdobyty na terenie mistrza kraju jest ważny i sprawia, że zespół czuje się silniejszy. Mimo to, Portugalczyk zaznaczył, że drużyna musi nadal pracować, by osiągnąć cel, jakim jest awans do Ligi Mistrzów.

„To nowy projekt Valencii, jesteśmy najmłodszym zespołem w lidze i takie mecze sprawiają, że czujemy się silniejsi. Ten pojedynek i zdobyty punkt pokazał, że możemy konkurować z najlepszymi” — uważa Nuno, po chwili dodając — „Wiedzieliśmy, że to będzie niesamowicie trudny mecz. Graliśmy z mistrzem kraju i finalistą Ligi Mistrzów na ich stadionie. Pokazaliśmy, że jesteśmy zespołem”.

Nuno był również zadowolony z reakcji zespołu po stracie gola. Zdaniem Portugalczyka gra poprawiła się w drugiej połowie, co musiało zaowocować trafieniem na 1:1. „Druga część meczu była dla nas bardzo dobra. Od początku weszliśmy w nią tak, jak było trzeba, bez obaw i szukaliśmy zwycięstwa. Teraz dodajemy punkt, ale nasz cel to Liga Mistrzów i musimy wygrywać w kolejnych pojedynkach”.

„To był ważny i trudny mecz, a kolejne wyjazdowe przeciwko Barcelonie i Realowi nas czekają. To będą inne spotkania, ale na pewno się nie poddamy” — zakończył.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. gwiazdor711.03.2015; 15:53
David Villa na trybunach? ;>