VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Kolejna nagroda dla Nuno

Bartłomiej Płonka, 06.03.2015; 15:07

Portugalczyk trenerem lutego

Świetna postawa Valencii w drugim miesiącu 2015 roku sprawiła, że LFP kolejny raz postanowiła przyznać nagrodę najlepszego trenera dla Nuno. Portugalczyk został wybrany szkoleniowcem lutego, a jak wcześniej pisaliśmy w „11” miesiąca uwzględniono miejsce dla Gayi, Mustafiego i Parejo.

Zmagania w lutym Valencia rozpoczęła jednak źle, bowiem na samym początku miesiąca „Nietoperze” przegrali 0:1 na La Rosaleda z Malagą. Później było już znacznie lepiej, bowiem walencki klub był w stanie ogrywać kolejno; Espanyol (2:1), Getafe (1:0) i Córdobę (2:1). Pozwoliło to w tabeli wyprzedzić Sevillę oraz zbliżyć się do trzeciej pozycji. Podopieczni Nuno świetnie rozpoczęli również kolejny miesiąc po kapitalnej grze pokonując Real Sociedad 2:0.

To już trzecia nagroda Nuno w tym sezonie. Wcześniej kapitalne wyniki osiągane przez Valencię skutkowały statuetkami dla Portugalczyka, które otrzymywał za pracę we wrześniu i grudniu. Warto wspomnieć również, że LFP w „11” miesiąca umieściła trzech graczy Valencii, Gayę, Mustafiego i Parejo, o czym piszemy tutaj.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. idler06.03.2015; 15:20
idlerJakimś cudem dla wielu użytkowników tej strony jest zwykłym przeciętniakiem i "nigdy nie będzie wystarczająco dobry na Valencie".