Wypożyczeni — raport

Karol Kotlarz, 11.02.2015; 17:20

Trzech z pięciu piłkarzy wypożyczonych z Valencii pojawiło się na boisku w poprzednim tygodniu. Bramkę dla Córdoby zdobył Fede Cartabia. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Obrońcy

Víctor Ruiz (Villarreal) — obrońca przesiedział całe spotkanie z Granadą na ławce rezerwowych, co może oznaczać, że wystąpi on w środowym starciu z Barceloną (półfinał rozgrywek o Puchar Króla). Koledzy Ruiza uporali się z Granadą, wygrywając 2:0.

Pomocnicy

Andrés Guardado (PSV Eindhoven) — Meksykanin wybiegł w podstawowym składzie PSV na mecz z Utrechtem i przebywał 73 minuty na placu gry, po czym został zmieniony przez Hiljemarka. Tymczasowy zespół Andrésa pokonał rywala 3:1.

Czytaj również: PSV chce wykupić Guardado

Fede Cartabia (Córdoba) — 90 minut Argentyńczyka w spotkaniu z Almeríą. W 10. minucie meczu Fede popisał się kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego, po którym Córdoba wyszła na prowadzenie. Niestety, zespół pomocnika stracił później dwie bramki, co zadecydowało o porażce 1:2.

Post użytkownika VCF.PL.

Robert Ibáñez (Granada) — Hiszpan wyszedł w podstawowej jedenastce Granady na mecz z Villarreal, lecz w przerwie meczu został zmieniony przez Candeiasa. Drużyna Roberta musiała uznać wyższość rywala (0:2).

Napastnicy

Vinícius Araújo (Standard Liège) — Brazylijczyk nie znalazł się w meczowej osiemnastce Standardu na mecz z Mouscron. Koledzy Araújo uporali się z przeciwnikiem, wygrywając ligowe starcie 3:0.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva | własne skomentuj Skomentuj (2)