sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Selekcjoner reprezentacji Hiszpanii - Luis Aragones ogłosił nazwiska piłkarzy powołanych na najbliższe mecze eliminacji do mistrzostw Europy ze Szwecją i Irlandią Północną. Można rzec, że już tradycyjnie w składzie znalazło się sześciu Valencianistas, a gdyby nie lekka kontuzja Morientesa, to liczba wzrosłaby o jeden. Powołanie otrzymali: Carlos Marchena, Raul Albiol, David Albelda, Joaquin Sanchez, David Silva i David Villa.

Choć Hiszpanie nie mogą być pewni awansu, to jednak trener po raz kolejny postanowił dać szansę debiutantowi - Danielowi Güizie, choć mógł powołać Luisa Garcię z Espanyolu, Angulo, czy Fernando Morientesa.

Oto co Aragones miał do powiedzenia odnośnie absencji El Moro: "On był i jest ważnym ogniwem reprezentacji. Jednak postanowiliśmy powołać w jego miejsce Güizę. Są to gracze o bardzo podobnym profilu. Morientes jest bardziej doświadczony, lecz w ostatnich dniach miał jakieś problemy ze zdrowiem".

Pełna lista powołanych:

Bramkarze: Casillas, Reina

Obrońcy: Ramos, Ibanez, Pernia, Marchena, Albiol, Puyol, Capdevila

Pomocnicy: Albelda, Joaquin, Riera, Xavi, Iniesta, Fabregas, Senna

Napastnicy: Villa, Silva, Tamudo, Güiza

Kategoria: Ogólne | valenciacf.es skomentuj Skomentuj (8)

KOMENTARZE

1. wk09.11.2007; 14:51
wkNiewiem dlaczego Albelda jest powołany do reprezentacji. Jak nawet Aragones na niego stawia to to że Koeman też to robi nie może być dziwne. Ale i tak uważam że nie powinien byś powoływany do kadry...
2. Marchewa09.11.2007; 15:21
MarchewaTo, że Albelda jest powoływany do kadry jest co najmniej dziwne, a jeśli do tego wyjdzie w pierwszym składzie to będzie dla mnie śmieszne. To na prawdę w Hiszpanii jest taki nieurodzaj?? ;]
Moje ustawienie:
Casillas
Ramos-Albiol- Puyol- Pernia
Joaquin-Fabregas- Xavi/Iniesta- Riera
Silva
Villa
3. Darlene09.11.2007; 18:27
Darleneciekaw jestem jak Albelda zagralby w kadrze
lepiej?
tak samo?
...

(czy da sie gorzej?)
4. Ulesław09.11.2007; 18:31
UlesławAragones najwidoczniej zmądrzał. Guiza zasługuje na powołania, i właśnie to jego obok Villi ustawiłbym w ataku reprezentacji, a najchętniej - w ataku Valencii.
5. morientes_1809.11.2007; 18:38
jaki zal morientes przeceiz zagra z murcią a do reprezentacji niepowolany beznadzieja !!!
6. Lobo09.11.2007; 19:02
LoboJak dla mnie to Aragones mógłby nikogo nie powołać z Valencii i byłbym zadowolony.Blisko 2 tyg przerwy pozwoliłyby Koemanowi choć trochę ułożyć grę obronną.

7. Inus09.11.2007; 19:42
InusMorientes niepowołany ? I bardzo dobrze, skoro nie jest do końca zdrowy ma się najpierw WYLECZYĆ i grać dobrze DLA NAS. My mamy trudniejszą sytuację niż reprezentacja, która bez problemu znajdzie dla niego zmiennika.
8. pedro109.11.2007; 22:42
Uleslaw, ale Flores wolal zamiast Guizy Zigica.