Wypożyczeni — raport

Karol Kotlarz, 04.02.2015; 11:51

Czterech z pięciu piłkarzy Valencii przebywających na wypożyczeniu w innych klubach pojawiło się na boisku w poprzednim tygodniu. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Obrońcy

Víctor Ruiz (Villarreal) — 90 minut Hiszpana w starciu z Barceloną, przegranego 2:3. Ruiz rozegrał poprawne spotkanie, lecz nie popisał się przy drugiej straconej bramce. Na koncie obrońcy znalazłaby się również strzelona bramka, lecz sędziowie dopatrzyli się spalonego.

Pomocnicy

Andrés Guardado (PSV Eindhoven) — 90 minut Meksykanina w spotkaniu z Willem II. Podobnie jak w poprzednich meczach, Guardado występował na pozycji środkowego pomocnika. Spotkanie zakończyło się wygraną PSV 2:1.

Fede Cartabia (Córdoba) — Argentyńczyk pauzował za czerwoną kartkę, ujrzaną tydzień wcześniej w spotkaniu z Realem Madryt. Pod nieobecność Fede, Córdoba przegrała wyjazdowe starcie z Celtą 0:1.

Robert Ibáñez (Granada) — Hiszpan przebywał 89 minut w spotkaniu z Elche, po czym został zmieniony przez Foulquiera. Robert był bardzo aktywny w ofensywie, a jego tymczasowa drużyna wygrała starcie 1:0.

Napastnicy

Vinícius Araújo (Standard Liège) — Brazylijczyk pojawił się w 85. minucie meczu przeciwko Lierse, zmieniając Louisa. Araújo nie zdołał wpłynąć na zmianę wyniku. Spotkanie zakończyło się wygraną Standardu 3:2.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva | własne skomentuj Skomentuj (4)