VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Turniej w Aronie

Krystian Porębski, 26.12.2014; 23:00

Mecze Valencii już jutro

Młodzieżowy turniej La Liga de Promises po raz kolejny kończy piłkarski rok w Hiszpanii. To już XIX edycja zmagań dwunastolatków. Turniej rozpoczął się dzisiaj, ale młodzi „Nietoperze” swoje mecze rozegrają dopiero jutro. Pierwszy już o 10:00.

Turniej w Aronie to szansa na ujrzenie po raz pierwszy przyszłych gwiazd futbolu. W tamtym roku zabłysnęła perełka walenckiej akademii — Kangin Lee. Kto zaprezentuje się w tym rozgrywkach? Osiem hiszpańskich drużyn: Real, Barcelona, Atlético, Deportivo, Espanyol, Sevilla, Villarreal i oczywiście Valencia. Turniej uzupełnia także sześć zagranicznych ekip: Borussia Dortmund, Chelsea, Juventus, PSG, Kashiwa Reysol oraz ASPIRE Academy.

Pierwsze mecze już za nami, padły w nich raczej niskie wyniki. Największym zwycięstwem popisała się Sevilla w spotkaniu z Deportivo. Wyniki dotychczasowych starć prezentują się następująco:

Dotychczas turniej odkrył dla świata takie perełki jak Iniesta, Torres czy Cesc. Spotkania odbywają się na Estadio Antonio Domínguez Alfonso w Aronie, niedaleko Teneryfy. To miejsce gdzie zawsze jest ciepło i słonecznie. W tamtym roku Blanquinegros poradzili sobie bardzo dobrze, zajmując trzecie miejsce. W fazie grupowej zgromadzili co prawda tylko 4 punkty, ale potem znaleźli sposób na Barcelonę i ulegli dopiero Realowi. W meczu o trzecie miejsce Valencia pewnie, 3:0 pokonała Juventus. W finale wygrał Espanyol 3:2. Kangin Lee był najlepszym strzelcem (razem z dwoma zawodnikami Realu) oraz został wybrany do drużyny turnieju.

Tak prezentuje się terminarz rozgrywek na jutro, a ostateczne rozstrzygnięcia zapadną w niedziele:

Zawody można oglądać bezpośrednio na stronie LFP.

Kategoria: Ogólne | własne skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. KempesVCF27.12.2014; 15:20
KempesVCFŁadnie grają chłopaki, ładnie. Aż się nie chce wierzyć, że tacy młodzi ;)