sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nando na celowniku Barcelony

Karol Kotlarz, 18.12.2014; 22:00

Gracz rezerw pod obserwacją

Nando García, 20-letni skrzydłowy Mestallety wzbudził zainteresowanie FC Barcelony. Zdaniem Mundo Deportivo kataloński klub w ostatnim czasie obserwuje poczynania wychowanka Valencii, którego kontrakt kończy się 30 czerwca 2015 roku.

Fernando García Puchades, znany lepiej jako Nando to wychowanek Valencii, który od obecnego sezonu jest zawodnikiem Mestallety. Skrzydłowy jest jednym z wyróżniających się zawodników drużyny rezerw; określa się go nawet najbardziej perspektywicznym zawodnikiem tego zespołu.

Dobra postawa zawodnika sprawiła, że znalazł się on na celowniku skautów Barcelony. Pracownicy katalońskiego klubu obserwowali poczynania zawodnika w dwóch ostatnich spotkaniach Mestallety: z Reus i Cornellą. W pierwszym meczu Nando popisał się dośrodkowaniem, po którym bramkę zdobył Ramírez, zaś w drugim starciu skrzydłowy był wyróżniającą się postacią na placu gry.

Aktualnie FC Barcelona ma nałożony zakaz transferów, jednak gdy kara minie i klub będzie mógł przeprowadzać transfery, niewykluczone jest, że zarzuci sieci na Nando. Kontrakt 20-latka kończy się za pół roku, w związku z tym będzie mógł opuścić Valencię za darmo. Zakłada się, że w razie przenosin García trafiłby do drużyny rezerw katalońskiego klubu.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva | Mundo Deportivo skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. LukasZ_NS18.12.2014; 23:13
LukasZ_NSTo ten co tak błysnął techniką ostatnio, co ktoś filmik podsyłał no nie? :)
2. Melvedor19.12.2014; 09:13
MelvedorTak, to ten. Czy najbardziej przyszłościowy w Mestallecie to nie byłbym taki przekonany. Jest Nacho Gil, Fernando Cano Alcantarilla, Alberto Tendillo i młodsi ale z występami w drugiej drużynie Fran Villalba, Toni Martinez i Toni Lato (następny zdolny lewy obrońca z Valencii). Zawsze jest też Salva Ruiz, który dalej jest jeszcze młody. Roberto Ibanez jest rok starszy. Ale oczywiście dobrze by było gdyby Nando został w Valencii