sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Kalendarz Asindown 2015

Karol Kotlarz, 11.12.2014; 22:00

Valencia wspiera szczytny cel

Zawodnicy Valencii oraz dzieci z fundacji Asindown zajmującej się wspieraniem osób doświadczonych zespołem Downa wzięli udział w specjalnej sesji zdjęciowej. Owocem współpracy będzie kalendarz na rok 2015, a uzyskane środki ze sprzedaży trafią na konto fundacji.

Valencia bierze udział w tej akcji nieprzerwanie od 2007 roku. Na sesji zdjęciowej, która odbyła się w sali prasowej miasteczka sportowego Paterna stawili się wszyscy piłkarze pierwszego zespołu oraz trener, Nuno Espírito Santo. Kalendarz będzie dostępny w siedzibie fundacji Asindown oraz w sklepach Valencii.

W imieniu klubu głos zabrał Manuel Peris: „Jesteśmy zachwyceni współpracą z Asindown. Niestety prezydent klubu nie mogła być obecna, jest w podróży ale powiedziała mi, że to najbardziej emocjonalny dzień w pierwszym roku jej prezydentury. Wierzymy, że mając nowy, fantastyczny sklep kalendarz zostanie szybko wyprzedany”.

Następnie wypowiedzi udzieliła nowa przewodnicząca fundacji Asindown, Maria del Mar Galcerán: „W tym roku świętujemy 25-lecie istnienia. Chcielibyśmy podziękować Valencii, a specjalne podziękowanie kierujemy do Voro. Dziękuję wam bardzo i życzę powodzenia”.

Post użytkownika VCF.PL.

Kategoria: Ogólne | valenciacf.com | LasProvincias skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. pajacyk12.12.2014; 09:13
pajacykWie ktoś może, czy i ewentualnie gdzie będzie można taki kalendarz w Polsce?