sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Pereira: „Będę profesjonalistą”

Arkadiusz Bryzik, 03.12.2014; 14:28

Oświadczenie Portugalczyka

João Pereira został zatrzymany przez dziennikarzy gdy opuszczał poranny trening i spytany o słowa Nuno, który powiedział, iż João nie zagra już meczu w Valencii. Obrońca krótko odparł, iż nie chce wojny i będzie zachowywał się profesjonalnie.

„Nie będę myśleć o tym co powiedział Nuno na konferencji prasowej. Będę zawodowcem i będę zachowywał się profesjonalnie, aż do końca moich dni w tym klubie. Zawsze tak było, od pierwszego dnia, gdy tylko trafiłem do Valencii”.

Do wiadomości publicznej nie został podany powód odsunięcia Portugalczyka od składu, a media zgodnie twierdzą, iż konflikt między Nuno i Pereirą nie może dotyczyć tylko kwestii sportowej. Dziennikarze przypominają, iż zeszłego lata Pereira zrezygnował z usług agenta, Jorge Mendesa, który reprezentuje interesy m.in. Nuno, co z braku lepszego wytłumaczenia, jest obecnie najczęściej powtarzanym argumentem dotyczącym sytuacji Pereiry.

Przypomnijmy, iż na konferencji prasowej Nuno jednoznacznie stwierdził, że dla Pereiry nie ma już miejsca w drużynie i najlepszym wyjściem dla niego będzie odejście z klubu zimą.

Czytaj również: Nuno: „João nie zagra już meczu w Valencii”

Kategoria: Ogólne | Superdeporte | Deporte Valenciano skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. Joshua03.12.2014; 14:49
Szkoda, odkąd przyszedł do VCF był jedną z jaśniejszych postaci.No nic, mówi się trudno, powodzenia Jao i dalszych sukcesów.
2. mattaj03.12.2014; 20:49
mattajEh, szkoda mi go, bo był na prawdę świetny. A już na pewno nie łyknę tego, że Barragan jest od niego lepszy... tja... Nie rozumiem też czemu go nie puścili w lato kiedy było za niego kilka ofert a wiedzieli od początku, że nie będzie grał. Zmarnowali jego czas i być może szanse żeby zarobić jeszcze jakieś konkretniejsze pieniądze. Powodzenia Jao w następnym klubie.
3. wk03.12.2014; 22:28
wkAmunt Joao!
4. kamileqq8703.12.2014; 22:38
kamileqq87Força João!
5. staste7704.12.2014; 09:02
staste77I za to Nuno ma u mnie dużą krechę.
Tak się nie robi.