VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Mathieu: „Powrót na Mestalla będzie wyjątkowy”

Bartłomiej Płonka, 28.11.2014; 21:32

Konferencja byłego gracza Valencii

Były obrońca Valencii, a obecnie piłkarz Barcelony, Jeremy Mathieu podczas piątkowej konferencji prasowej nie uniknął pytań o swój były klub i nadchodzący mecz z ekipą „Nietoperzy”. Francuz przyznał, że powrót na Estadio Mestalla będzie dla niego wyjątkowym wydarzeniem.

Przypomnijmy, że Mathieu latem tego roku po długich negocjacjach przeniósł się z Valencii do Barcelony za około 20 mln €. Francuz mimo przejścia do ekipy z Katalonii cały czas podkreśla, jak ważnym etapem w jego karierze była przygoda z Valencią, a najbliższy mecz nazwał wyjątkowym. „Spotkanie na Mestalla będzie dla mnie oczywiście wyjątkowe. Nie wiem, co się wydarzy, ale będę chciał grać, jak zawsze. Mieliśmy trudniejsze chwile, ale ostatnie mecze pokazały, że wydostajemy się z kryzysu, do Walencji również jedziemy po zwycięstwo” — zapewnił.

Mathieu zapytany został także o obecny zespół Valencii. Defensor Barcy przyznał, że Los Ches wiele zmienili względem ostatnich lat i będą liczyć się w walce o wysokie cele. „W Valencii doszło do wielu zmian w porównaniu do poprzedniego sezonu. Ich gra jest lepsza, mają skład, który stać na dojście do czegoś wielkiego. Są naszym bezpośrednim rywalem w czołówce tabeli”.

Kategoria: Wywiady | Marca skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. Y4R029.11.2014; 13:11
Mathieu, liczę na Ciebie :D