VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Parejo: „Damy z siebie wszystko”

Bartłomiej Płonka, 28.11.2014; 10:33

Kapitan zapowiada walkę o trzy punkty

Dani Parejo swój powrót do gry po kontuzji od razu zaznaczył golem podczas meczu z Levante. Kapitan walenckiej ekipy kilka dni później zjawił się na konferencji prasowej, podczas której przyznał, że czuje się znacznie lepiej i czeka na spotkanie z Barceloną.

Na sam początek Parejo odniósł się do niedzielnego meczu z Barceloną, który zapowiada się szlagierowo. Kapitan Valencii przyznał, że rywale będą faworytem pojedynku, gdyż znajdują się w kapitalnej dyspozycji, jednakże Los Ches nie zmierzą się poddać, tylko walczyć o trzy punkty.

„Oni są w jednym z lepszych momentów w sezonie, być może w najlepszym. W ostatnią sobotę zagrali z Sevillą bardzo intensywny mecz i rozegrali popisową partię. Gratulację należą się Messiemu, który pobił rekord i jest w kapitalnej formie. Jak ich pokonać? To trudne, ale możliwe. Musimy być cały czas skoncentrowani i zaangażowani w grę. Oni również mają swoje słabe punkty i będziemy chcieli to wykorzystać. Zrobimy wszystko, by wygrać” — zapowiadał.

Następnie zapytany o ustawienie zespołu przez Nuno, Parejo odparł, że opcji zestawienia wyjściowej jedenastki jest wiele, a wszystko zależy od poszczególnego spotkania. „Każdy mecz jest, z każdym rywalem gra się inaczej. To, jak będziemy grać, w jakim systemie zależy od pomysłu trenera i przeciwnika. Istnieje wiele wariantów”.

Zdaniem Daniego kluczem do wygranych Valencii jest gra zespołowa. Zapytany czy drużyna jest uzależniona od jego osoby zaprzeczył i stwierdził, że każdy z zawodników jest ważny i potrzebny Valencii. „Bez gry i zaangażowania wszystkich drużyna byłaby niczym. Razem przegrywamy i razem wygrywamy. Wszyscy musimy sobie pomagać i dawać z siebie wszystko, co najlepsze dla dobra Valencii. Każdy z nas czuje się ważny, jesteśmy zespołem”.

Na koniec kapitan zapewnił, że czuje się lepiej po wyleczeniu urazu i podziękował wszystkim, którzy pomogli wrócić mu do zdrowia. „Czuje się bardzo dobrze, już w derbach z Levante byłem w pełni sprawny do gry. Musze podziękować lekarzom i fizjoterapeutom, którzy są ogromnymi profesjonalistami i pomogli wrócić mi szybko na boisko”.

Kategoria: Wywiady | Marca | Valenciacf.com skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.