VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Salvo w klubie do końca sezonu?

Bartosz Zajdel, 27.11.2014; 19:57

Prezes Power Electronics o swojej przyszłości

Prezydent Valencii — Amadeo Salvo w wywiadzie dla Radioesport zdradził, że nadal nie podjął decyzji co do swojej przyszłości w klubie. Zapowiedział jednak, że jego ostateczne stanowisko w tej sprawie poznamy pod koniec tego tygodnie oraz że jeżeli zdecyduje się pozostać w klubie to jedynie na rok

Przy okazji oficjalnego zjazdu fanów w Tarancón, prezydent klubu w audycji przeprowadzanej przez Radioesport wypowiedział się na temat swojej przyszłości. Salvo starał się unikać tego tematu, jednak dał jasno do zrozumienia, że jeżeli zdecyduje się pozostać w klubie to tylko na najbliższy rok.

„Do końca tygodnia zakomunikujemy moją decyzję. Nie jest to jednak ważny temat, gdyż koniec końców pomysł na ten klub już jest wprowadzany, a ja zawsze powtarzam, że ludzie, którzy tym zarządzają są profesjonalistami i rozumieją nasze ideę. Jest to projekt, który zmierza w jasno określonym kierunku. Moja przyszłość jest nieistotną kwestią.” – stwierdził Salvo.

Kontynuując swój wywód Salvo wyjaśniał dlaczego podjęcie decyzji sprawia mu tak wiele trudności. Z jednej będzie musiał zostawić swoją firmę – Power Electronics, a z drugiej Valencię. Stwierdził jednak, że w przypadku pozostania w Valencii w grę w chodzi jedynie krótki okres czasu.

„Jest to trudna decyzja, gdyż na co bym się nie zdecydował zostawię coś co bardzo kocham, chociaż tylko na jakiś czas. Z jednej strony zostawiłbym moją firmę, z drugiej musiałbym porzucić coś co bardzo kocham, co mi pomaga i wzbogaca moją osobowość. Bardzo chciałbym kontynuować projekt, który zaczęliśmy, tym bardziej teraz, kiedy w końcu pojawił się nowy właściciel, który mocno identyfikuje się z klubem. Jedyne co jest pewne to fakt, że jeżeli zdecyduję się pozostać to tylko na krótki okres. Co najwyżej na jeden rok, ponieważ nie wiem jak zareaguje moje najbliższe otoczenie jeżeli opuszczę coś co jest częścią mnie, a więc moją firmę” – powiedział prezydent.

Tak więc Salvo dał do zrozumienia, że pozostanie na stanowisku przynajmniej do końca obecnego sezonu, kiedy na nowo trzeba będzie oceniać sytuację i usiąść do rozmów z Meriton i Peterem Limem na temat przyszłości Hiszpana w klubie.

Kategoria: Wywiady | Plaza Deportiva skomentuj Skomentuj (7)

KOMENTARZE

1. Trivium27.11.2014; 20:57
Triviumto mi cos smierdzi ;d klub sprzedany, prezes odchodzi bo niby sprawy rodzinne, a w 32 sekundzie slychac strzaly.....
2. chiefer28.11.2014; 01:15
chieferTrivium you made my day :D
3. chiefer28.11.2014; 01:15
chieferTrivium you made my day :D
4. Joaquin28.11.2014; 11:13
Joaquinprzypadek? nie sądzę
5. Y4R028.11.2014; 14:10
Co za spisek sugeruje cię? :)
6. Vicente7328.11.2014; 18:49
Vicente73Czy w tym klubie nigdy już nie będzie jakiejś dłuższej stabilizacji??????? To wszystko jest bardzo dziwne i nie służy spokojnemu budowaniu klubu. Fuck!
7. KilyVCF28.11.2014; 21:22
KilyVCFJeśli nie wyjdzie na jaw coś straszliwego,
to Salvo okaże się naszym prezydentem przez duże P.