VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Negredo: „To będzie trudny mecz”

Bartłomiej Płonka, 26.11.2014; 20:51

Napastnik wierzy w zwycięstwo z Barçą

Álvaro Negredo, chociaż nie zdołał jeszcze zdobyć swojej pierwszej bramki dla Valencii z niecierpliwością czeka na kolejne spotkania. 29-letni snajper w krótkim wywiadzie dla telewizji klubowej opowiadał głównie o niedzielnej potyczce z Barceloną, w którym liczy na wygraną.

Negredo swoją wypowiedź rozpoczął odnosząc się do nadchodzącego meczu z Barceloną. Napastnik wierzy w wygraną Valencii, mimo, że ta w ostatnich dwóch pojedynkach zdobyła raptem punkt. „Wiemy, ze to będzie trudny mecz. Choć nasze ostatnie wyniki i forma nie są najlepsze na pewno będziemy chcieli przeciwstawić się Barcelonie i powalczyć o trzy punkty. Gramy u siebie, na Mestalla i musimy mierzyć w zgarnięcie całą pulę”.

Zapytany o ostatni mecz z Levante i swoją osobę odparł: „Oczywiście, jeśli przegrywasz nigdy nie jesteś zadowolony. Dla mnie jednak był to ważny pojedynek, pierwszy od dawna w pełnym wymiarze i na pewno jest lepiej, jeśli chodzi o siłę fizyczną i wpasowanie się do zespołu. Jasne, że żałuje okazji, które miałem i liczę, że wkrótce będę miał szansę się zrewanżować”.

„Musimy zapomnieć o tym spotkaniu. Nasze myśli są już tylko wokół spotkania z Barçą i skupiamy się na nim” — dodał. Na koniec słów kilka popularny Bestia poświęcił apelując do kibiców, by ci pomogli zespołowi w starciu z Katalończykami: „Fani zawsze są dla nas bardzo ważni i pomagają nam nieprawdopodobnie. Mam nadzieję, że razem będziemy zaangażowani w niedzielny mecz i odniesiemy zwycięstwo”.

Kategoria: Wywiady | Marca skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. LimaK27.11.2014; 09:24
Lepiej niech zacznie strzelać te bramki.